Збірна Канади з хокею здолала росіян у півфіналі Кубка світу

Збірна Росії з хокею поступилася команді Канади з рахунком 3:5 в півфінальному матчі Кубка світу, який проходить у канадському Торонто.

Збірна Росії з хокею поступилася команді Канади з рахунком 3:5 в півфінальному матчі Кубка світу, який проходить у канадському Торонто, повідомляє УНН.

«У росіян шайби закинули Микита Кучеров (29-я хвилина), Євген Кузнєцов (37) та Артемій Панарін (60). У складі збірної Канади відзначилися Сідні Кросбі (8), Бред Маршанд (38, 42), Корі Перрі (46) і Джон Таварес (50)», - йдеться у повідомленні.

В іншому півфіналі збірна Швеції зустрінеться зі збірною Європи.

Агенція нагадує, що росіяни і канадці повели виставковий матч перед Кубком світу в американському Піттсбурзі 15 вересня.

Тоді Збірна Канади також виявилася сильнішою - підопічні Майка Бебкока здобули перемогу в овертаймі з рахунком 3:2.

Зазначимо, турнір Кубок світу є наступником Кубка Канади, який проводився п'ять разів - у 1976, 1981, 1984, 1987 і 1991 роках.

Під назвою Кубок світу пройшло два турніри - в 1996 і 2004 роках.

Збірна СРСР вигравала Кубок Канади один раз (1981) і одного разу грала у фіналі (1987).

Команда Росії дійшла до півфіналу Кубка світу в 1996 році і чвертьфіналу в 2004-м.