Українська плавчиха виборола золоту та срібну медалі на етапі Кубка світу в Досі

Українська плавчиха Дар’я Зевіна виборола золоту та срібну медалі на етапі Кубка світу в Досі,

Українська плавчиха Дар’я Зевіна виборола золоту та срібну медалі на етапі Кубка світу в Досі.

Про це інформує УНІАН.

Зевіній не було рівних на її коронній дистанції – 200 м на спині. Українка показала час 2:01:25. Друге місце посіла головна конкурентка Дар`ї – угорка Катінка Хоссу, яка пропливла дистанцію за 2:01:48. Трійку лідерів замкнула китаянка Хайюн Лю з часом 2:07:22.

Також Зевіна завоювала срібну медаль за результатами змагань на дистанції 50 м на спині, яку вона подолала за 26,53 с. Швидше за Дар`ю припливла Катінка Хоссу (26,38), а третьою фінішувала Хайюн Лю (27,01).

Як стало відомо раніше, золотим призером на Паралімпіаді у Ріо став спортсмен із Буська, що на Львівщині, Антон Дацко. Читайте інтерв'ю з чемпіоном на нашому сайті.