Львів’янка отримала перемогу на найпрестижніших світових змагань із карате

_2016_1476108604_613x380-57083333333_3_0

Нещодавно в Окінаві (Японія) завершився фінальний етап елітної серії змагань з карате «Прем’єр Ліга Карате 2016», який у загальному заліку визначив володарів титулу «Grand Winner» у кожній ваговій категорії серед чоловіків та жінок.

Представниця Львівської області, член національної збірної команди України Катерина Крива посіла 1 місце та виборола титул «Grand Winner» у своїй ваговій категорії.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Варто зазначити, що переможців визначали за загальною сумою балів, набраних на турнірах PL.K1, із урахуванням зайнятих місць та кількості виграних поєдинків на цих представницьких змаганнях.

У 2016 році серія PL.K1 складалася з 11 турнірів, що проводилися у різних містах зокрема Парижі, Зальцбурзі, Лашко, Роттердамі, Стамбулі, Гамбурзі, Рабаті, Шарм-ель-Шейсі, Форталезі, Дубаї та Окінаві.  Участь у змаганнях взяли найкращі спортсмени з більш як 100 країн світу.