Україна впевнено обіграла Косово у Кракові (Фото)

281009__max_gal

Вчора, 9 жовтня, національна збірна України провела третій матч відбіркового циклу ЧС-2018. Команда Андрія Шевченка в Кракові зустрілася зі збірною Косова.

Загалом номінальні господарі володіли перевагою. У середині першого тайму після гарного прострілу Бутка міг забити Кравець, проте він відзначився голом у одній з наступних атак: на 31-й хвилині після паса Зінченка Артем із рикошетом від Ррахмані відправив м’яч у дальній кут.

У другій половині арбітр мав підстави двічі вказати на точку в штрафному косоварів (у одному з випадків – після падіння Бутка, що активно підтримував атаки), але цього вечора всі голи було забито з гри. На 81-й хвилині Караваєв, який вийшов на заміну, асистував Ярмоленку, а згодом Ротань ударом з-за меж штрафного встановив остаточний рахунок. 3:0 – збірна України здобуває першу перемогу у кваліфікації.