Ветерани Львівщини перемагають на чемпіонатах з бігу в Польщі

Недавно в польському місті Тарнобжег відбувся відкритий чемпіонат Польщі з бігу по шосе на дистанцію 115 кілометрів.

Ветерани спорту Громадської Організації Львівської обласної спілки ветеранів спорту «Фенікс» Роман Павлів зі Стрия та Василь Крупський вибороли перші місця в своїх вікових групах.

А в Жешові відбувся відкритий чемпіонат Польщі з бігу на 5 кілометрів. Тут золоті медалі вибороли Марія Островська та Іван Урущак, а Ігор Лисий посів 4 місце.

В польському місті Тарно відбувся 25-й біг поза стадіоном на дистанцію 10 кілометрів. Тут Марія Островська фінішувала першою і нагороджена золотою медаллю. Срібну завоював Ігор Лисий, а бронзову – Іван Урущак.