дивись.info

У Львові можна буде замовити «військове таксі»

У Львові можна буде замовити «військове таксі»

Від завтра, 18 жовтня, і до 20 жовтня у Львові  волонтери проведуть акцію «Військове таксі» на підтримку української армії, мета якої зібрати кошти на новий джип для бійців.

«Машини, якими користуються військові на Сході, відрізняться від тих, якими ми з вами їздимо по місту. Вони більш потужні, захищені, краще маневрують. Перевірити це може будь-який львів’янин та гість міста, викликавши «Військове таксі» через сервіс виклику авто «UKLON», – кажуть організатори акції.

За кошти, зібрані під час акції «Військове таксі» у Києві, волонтери разом із сервісом виклику авто «UKLON» купили джип для 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Цей джип «Військове таксі» #wartaxi  невдовзі вирушить у АТО, але з 18 до 20 жовтня у львів’ян є можливість поїздити на ньому разом з волонтерами. Пасажири нестандартного таксі, а також всі, хто замовить таксі з тегом#wartaxi, допоможуть зібрати кошти на ще одну автівку для військових.

Якщо кожен львів’янин або гість міста з 18 до 20 жовтня замовить таксі через мобільний додаток Uklon і в полі приміток («уточнення для водія») напише #wartaxi – то сервіс Uklon перерахує усю вартість поїздки (без чайових водію) на купівлю авто військовослужбовцям, які зараз знаходяться у зоні АТО.

Акція «Військове таксі» #wartaxi  має на меті висвітлення критичної ситуації на фронті з колісною технікою. У акції приймуть участь: Богдан Масляк (ГО «Допоможи фронту», м. Львів), Галина Алмазова (волонтер-парамедик, майстер спорту по ралі та член екіпажу швидкої «Вітерець» у АТО), Віталій Дейнега (засновник «Повернись живим»), Андрій Римарук (демоб. розвідник 53-ї окремої механізованої бригади, волонтер «Повернись живим») та ін. Волонтери розкажуть своїм пасажирам про проблеми на фронті та розважать незвичайними історіями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Хочеш повідомити новину? Дій!

Реклама

Реклама