Українська біатлоністка стала чемпіонкою Європи 2017 року у спринті

16299551_933578080109918_2406514728442858858_n

Юлія Джима відтепер є чотириразовою чемпіонкою Європи з біатлону.

Про це пише Чемпіон.

І якщо раніше українська біатлоністка перемагала на першостях Старого світу в естафетних гонках, то у 2017 році у Польщі вона виборола свою першу індивідуальну нагороду найвищої ґатунку.

Тріумфальною для 26-річної киянки стала спринтерська гонка у польському місті Душники-Здруй, що пройшла у п’ятницю, 27 січня.

Перед стартом Джима, звичайно ж, була серед фаворитів цієї гонки, адже останнім часом вона показувала непогану швидкість. А враховуючи, що переважна більшість лідерів заліку Кубку світу пропускає першість Європи, то шанси Юлії були доволі високими.

І українка сповна скористалася ситуацією та здобула перемогу, випередивши найближчу конкурентку на майже півхвилини.