Ліга Чемпіонів: «Баварія» розтрощила «Арсенал», а «Реал» здобув вольову перемогу над «Наполі»

fcbhippo-largesixteentonine

Мюнхенська «Баварія» в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів обіграла лондонський «Арсенал» з рахунком 5: 1. А футболісти мадридського «Реала» обіграли італійський «Наполі» в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Мюнхенська «Баварія» в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів обіграла лондонський «Арсенал» з рахунком 5: 1.

М'ячі у складі німецької команди забили Ар'єн Роббен (11-я хвилина), Роберт Левандовський (53-тя хвилина), Томас Мюллер (88-я хвилина) і двічі Тьяго Алькантара (56-я і 63-а хвилини).

Єдиний м'яч у складі «Арсеналу» забив Алексіс Санчес на 30-й хвилині. За кілька секунд до цього він не зміг забити пенальті, але зумів точно пробити по воротах після того, як сейв зробив воротар «Баварії» Мануель Нойєр.

Матч-відповідь відбудеться у Лондоні через три тижні.

Також футболісти мадридського «Реала» обіграли італійський «Наполі» в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Зустріч пройшла в середу в Мадриді і завершилася з рахунком 3:1 на користь «Реала». В складі мадридців забили Карім Бензема (18-а хвилина), Тоні Кроос (49) і Каземіро (54). У «Наполі» відзначився Лоренцо Інсіньє (8).

Матч-відповідь пройде в Неаполі 7 березня.