Львів’янка Тетяна Клімченко — переможниця етапу Кубку Світу з велоспорту

16998090_723144927848232_6703289738328879134_n_1488199272_613x408.66666666667_3_0

У неділю, 26 лютого, в місті Лос-Анджелесі (США) завершився четвертий підсумковий етап Кубку світу з трекових велоперегонів.

Яскраву перемогу в гонці «скретч» (гонка на дистанції 10 км) серед жінок на американському треку здобула вихованка львівської школи велосипедного спорту, член національної збірної команди України Тетяна Клімченко.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

У командній гонці переслідування серед жінок на дистанції 4 км Тетяна Клімченко разом з подругами по збірній України посіла 8 місце. У «медісоні» (парна гонка на дистанції 30 км) львів’янин Роман Гладиш разом з Тарасом Шевчуком з Тернополя також фінішували восьмими.

У загальному підсумковому заліку за результатами усіх чотирьох етапів Кубка світу з велосипедного спорту (трек) Тетяна Клімченко – на другій позиції.