дивись.info

Стало відомо, хто увійшов до складу Громадської ради при ЛОДА

Стало відомо, хто увійшов до складу Громадської ради при ЛОДА

Голова Львівської ОДА Олег Синютка учора підписав розпорядження про затвердження складу Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

Відповідний документ з’явився на сайті ЛОДА.

Агеєв

Михайло Анатолійович

 

–       громадська організація «Асоціація малих готелів, хостелів і апартаментів»

Акер

Ігор Ярославович

–       громадська організація «Правда і Закон»
Андрус

Роман Богданович

–       громадська організація «Центр соціологічних досліджень «Думка. УА»
Аронова

Юлія Віталіївна

–       громадська організація «Розправлені крила»
Базилевич

Андрій Ярославович

–       Благодійний фонд «Клуб Левів міста Львова»
Бай

Назар Євгенович

–       громадська організація «Об`єднання інвалідів Львівщини»
Баландюх

Юрій Андрійович

–       громадська організація «Наш Янів»
Балицька

Людмила Василівна

–       Львівська обласна територіальна організація роботодавців
Батюк

Юрій Орестович

–       громадська організація «Об`єднання підприємців Львівщини «Крок»
Бермес

Зеновій Миколайович

–       Асоціація роботодавців Львівської області
Бєлуха

Петро Юрійович

–       Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України
Білас

Степан Ярославович

–       громадська організація  «Побратими України»
Біликівська

Анна Романівна

–       громадська організація «Народна дія Львів»
Білоус

Олексій Володимирович

–       громадська організація «Державотворець»
Біляк

Михайло Васильович

–       громадська організація «Асоціація по створенню Розточанського біосферного заповідника»
Бойчишин

Лідія Михайлівна

–       громадська організація «Національне екологічне бюро»
Болюбаш

Андрій Романович

–       громадська організація «Розвиток громади»
Бондар

Ярослав Михайлович

–       місцеве відділення ВГО «Асоціація платників податків України» у м. Львові
Бондарук

Леся Станіславівна

–       громадська організація «Пріоритет прав»
Бурик

Зоряна Михайлівна

–       громадська організація «Асоціація «Спілка власників автостоянок та операторів зон паркування»
Вардзаль

Олександр Григорович

–       громадська організація «Центр громадської адвокатури»
Васильців

Григорій Васильович

–       Львівська обласна асоціація малого та середнього підприємництва
Васюник

Зоряна Іванівна

–       громадська організація «Роде наш красний»
Велійка

Іван Богданович

–       Львівська обласна організація роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс – Львів»
Верхоляк

Галина Зенонівна

–       громадська організація  «Вектор права»
Верхоляк

Роман Богданович

–       громадська організація «Варта 700»
Вовчик

Віталій Богданович

–       громадська організація «Фонд святого Онуфрія»
Волосянський

Ярослав Миколайович

–       громадська організація «Старосамбірський рибальський  клуб»
Волошин

Володимир Іванович

–       громадська організація «Інститут міжнародних економічних досліджень»
Волошин

Ярина Олександрівна

–       громадська організація «Автономний опір – Львів»
Галась

Любов Федорівна

–       благодійна організація «Львівське обласне відділення Українського фонду культури»
Галич

Тарас Борисович

–       громадська організація «Нова ініціатива»
Галуга

Мирон Іванович

–       громадська організація «Об’єднання українських офіцерів»
Гарат

Іван Васильович

–       Благодійний фонд «Спадщина Митрополита Шептицького»
Гаюк

Володимир Васильович

–       Львівський обласний осередок Громадської організації «Всеукраїнська асоціація виробників дизельного біопалива «БІОДИЗЕЛЬ»
Гевал

Володимир Федорович

–         Львівська міська організації ветеранів Афганістану, учасників антитерористичної операції, інших локальних війн
Голуб

Ірина Зіновіївна

–         громадська організація «Центр допомоги та підтримки військових»
Гончаров

Валерій Дмитрович

–         Всеукраїнська громадська організація « Українська асоціація ветеранів-співробітників спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю «К» Служби безпеки України»
Гордасевич

Богдан Олексійович

–         Львівське обласне відділення «Асоціації діячів естрадного мистецтва України»
Грет

Оксана Стефанівна

–         громадська організація «Антикорупційний моніторинг Львівщини»
Гринда

Роман Михайлович

–         громадська організація «Воля України»
Гук

Ігор Михайлович

–         громадська організація  «Інститут громадського захисту»
Дацій

Олег Ігорович

–         Львівська обласна молодіжна громадська організація «Українська молодь – Христові»
Дацко

Олеся Ігорівна

–         громадська організація «Центр суспільних інновацій»
Дацько

Роман Михайлович

–         Об’єднання профспілок Львівщини
Дегтяренко

Олексій Олександрович

–         громадська організація «Громадський актив Львова»
Депа

Роман Іванович

–         Благодійний фонд «Сокіл»
Дереш

Леся Андріївна

–         Львівська обласна організація профспілки працівників текстильної та легкої промисловості
Дичко

Ірина Іванівна

–         громадська організація «Грім»
Дмитриш

Василь Осипович

–         громадська організація «Громадський рух Народний Контроль Дрогобиччини”
Довганик

Леся Матвіївна

–         громадська організація «Агенція розвитку підприємництва жінок та молоді»
Долінська

Лілія Валеріївна

–         територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Львівській області
Дуда

Олег Романович

–         громадська організація «Українське лікарське товариство у Львові»
Дурис

Станіслав Томашевич

–         Львівська міська молодіжно-дитяча ГО «ПАПІТ Львів’яни»
Дячишин

Сергій Михайлович

–         громадська організація «Українська спілка учасників АТО»
Жехович

Орест Олександрович

– Всеукраїнське ВГО «Український транспортний союз»
Закревський

Андрій Євстахович

–         громадська організація «Українська спілка інвалідів Афганістану, локальних війн, збройних сил та загального захворювання у Львівській області»
Зарума

Степан Володимирович

–         громадська організація “Аналітичний центр “Експерт – група”
Захваткіна

Оксана Іванівна

–         Львівська обласна організація профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України
Зошій

Юрій Йосипович

–         Львівська обласна галузева організація роботодавців страхування та фінансових послуг
Іванів

Ігор Ігорович

–         Західно-регіональна благодійна організація  «Міжнародний центр впровадження програм ЮНЕСКО»
Іванків

Зоряна Ярославівна

–         громадська організація «Магдебурзьке право»
Іванців

Андрій Олегович

–         громадська організація «Благодійний фонд Святого Августина»
Іванцов

Євген Петрович

–         Об’єднання громадян «Мисливсько-рибальське господарство «Старичі»
Іличок

Богдан Іванович

–         громадська спілка “Ліга Українського Козацтва”
Ільків

Василь Ярославович

–         організація роботодавців «Об’єднання роботодавців «Добробут»
Ільків

Олег Іванович

–         громадська організація «Військово-патріотичний вишкіл «Патріот»
Качмар

Михайло Богданович

–         Львівська обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану
Кащак

Назар Олегович

–         громадська організація «Громадська хвиля»
Кийко

Андрій Олександрович

–         громадська організація «Комітет збереження природи»
Кіц

Олег Ігорович

–         Львівська обласна організація «Народно-демократичне об`єднання «Нова Україна»
Кміт

Ярослав Михайлович

–         громадська організація «Львівське Ставропігійське Братство»
Коваль

Роман Ігорович

–         громадська організація «Аналітичний Центр «За ЕКОрозвиток»
Ковальський

Роман Мар`янович

–         громадська організація «Законність і порядок»
Ковальчук

Богдан

Євтихійович

–         громадська організація «Західноукраїнський регіональний інститут громадянського суспільства      ім. Ярослава Мудрого»
Когут

Микола Васильович

–         громадська організація «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини»
Козло

Богдан Йосипович

–         Львівська обласна організація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України
Колодій

Роман Степанович

–         Всеукраїнська громадська організація «Українське реєстрове козацтво»
Колодко

Мирон Миколайович

–         ЛОО «Всеукраїнська спілка автомобілістів»
Колос

Богдан Олексійович

–         громадська організація «Інститут дослідження і вдосконалення життя людини та управління державою»
Коренєва

Інга Костянтинівна

–         громадська організація «Львівська асоціація «Сомельє»
Коропецький

Ярослав Мафтейович

–         ВГО «Союз захисту підприємців»
Котовська

Ольга Петрівна

–         громадська організація «Центр розвитку потенціалу «Відкритий простір»
Коцюруба

Ігор Іванович

–         громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Патріот»
Кравців

Роман Йосипович

–         ЛОО «Товариство «Знання України»
Кришталь

Володимир Петрович

–         Бориславська міська громадська організація «Асоціація роботодавців м. Борислава»
Кузьмин

Петро Михайлович

–         МВВ ГО «Асоціація платників податків України» у     м. Червоноград
Кулинич

Орест Ярославович

–         громадська організація «Активне Товариство Львівщини»
Курбанов

Рустам Расулович

–         Львівська обласна громадська організація «Округ»
Курій

Михайло Михайлович

–         первинна профспілкова організація державного підприємства «Старосамбірське лісомисливське господарство»
Лега

Василь Григорович

–         громадська організація «Галицька фортеця»
Лук’янов

Сергій Анатолійович

–         громадська організація «Благоустрій рідного міста»
Лускавець

Ганна Іванівна

–         громадська організація «Завадівська фундація              ім. о. Михайла Вербицького»
Максимець

Василь

Йосипович

–         ЛОО «Профспілка працівників лісового господарства»
Марикобила

Степан Дмитрович

–         Львівське міське відділення Всеукраїнського об`єднання ветеранів
Маркевич

Юрій Володимирович

–         Асоціація промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини
Мармура

Володимир Йосипович

–         громадська організація «Український Господар»
Мартинюк

Ярослав Ярославович

–         громадська організація «Законодавче бюро Володимира Парасюка»
Марямпольский Володимир Петрович –         громадська організація «Українська родина»
Микита

Орест Тарасович

–         громадська спілка «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини»
Мисько

Юлія Романівна

–         ЛОМО «СОКІЛ»
Михайлів

Іван Михайлович

–         громадське формування «Народна самооборона Радехів»
Могінська

Тетяна Анатоліївна

–         представництво Американського об`єднання комітетів для Євреїв Бувшого Радянського Союзу
Момонт

Ольга Ольгардівна

–         Благодійний фонд «Карітас – Львів УГКЦ»
Музика

Павло Михайлович

–         громадська організація «Львівська аграрна палата»
Невзгода

Олександр Ананійович

–         Західноукраїнська торакальна асоціація
Ненчук

Денис Йосифович

–         громадська спілка «Асоціація бойових мистецтв та єдиноборств»
Нікончук

Сергій Васильович

–         громадська організація «Львівська обласна спілка безквартирних офіцерів, звільнених з військової служби у запас або у відставку»
Нога

Богдан Федорович

–         Всеукраїнська громадська організація «Національний комітет боротьби з корупцією у Львівській області»
Огоновський

Іван Іванович

–         організація «Наша спільна громада»
Олійник

Іван Миколайович

–         громадська організація «Зелена Бузеччина»
Оруджев

Руслан Азізович

–         громадська організація «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих»
Островський

Мирон Миколайович

–         Львівський центр соціального захисту та реабілітації інвалідів
Островський

Руслан Богданович

–         громадська організація «Міжнародна Антикорупційна Асамблея»
Павлечко

Василь Осипович

–         Львівське обласне об’єднання організацій роботодавців «Об’єднання роботодавців Львівської області»
Панова

Ірина Борисівна

–         громадська організація «Самозахист»
Пантелейчук Володимир Леонідович –         громадська організація «Ідея нації»
Парасюк

Святослав Іванович

–         громадська організація «Бюро незалежних розслідувань»
Паславський

Петро Іванович

–         громадська організація «Наше Рудно»
Пастушенко

Ольга Борисівна

–         громадська організація «Львівський відділ Союзу Українок»
Петришин

Орест Богданович

–         громадська організація «Центр сприяння ветеранам, полоненим та зниклим безвісти в АТО»
Петрівський

Микола Михайлович

–         громадська організація «Захист власників об`єктів нерухомості»
Пилат

Денис Олегович

–         громадська організація «Рабів до раю не пускають»
Пилипенко

Олег Владиславович

–         громадська організація «Суспільно Правозахисний Актив «Справедливість»
Писарчук

Наталія Анатоліївна

–         федерація роботодавців України «Перемишлянська районна організація роботодавців»
Підгайний

Августин Андрійович

–         первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка»
Плєсков

Михайло Сергійович

–         громадська спілка «Альянс сприяння інвестуванню та розвитку бізнесу»
Поліщук

Любомир Олександрович

–         громадська організація «Українські перспективи»
Приндак

Василь Петрович

–         громадська організація «Природа»
Пукало

Роман Михайлович

–         Львівська обласна організація роботодавців галузі охорони здоров`я
Пшик

Андрій Святославович

–         громадська організація «Центр соціального захисту населення»
Репех

Василь Петрович

–         ЛОО «Товариство лісівників у Львівській області»
Реутов

Сергій Миколайович

–         Благодійний фонд «Патріот +»
Рибак

Анастасія Анатоліївна

–         Благодійний фонд «Ми – Єдина родина»
Ривак

Іван Миколайович

–         Львівське обласне об’єднання організацій роботодавців
Римарська

Руслана Юріївна

–         громадська організація «Реформи разом»
Романчак

Андрій Олександрович

–         громадська організація «Варта 1»
Романяк

Іван Миколайович

–         громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників»
Рутар

Степан Михайлович

–         ЛОГО «Громадсько-патріотичне об’єднання «Український Чин»
Саврій

Ігор Ярославович

–         громадська організація “Автосотня Самооборони”
Саврук

Володимир Степанович

–         Благодійний фонд «Фонд допомоги малозабезпеченим сім`ям та сім`ям учасників АТО»
Савчин

Микола Юрійович

–         громадська організація «Українські ветерани Афганістану»
Салабай

Роман Іванович

–         громадська організація «Вектор Європейського розвитку «ВАРТО»
Седіло

Григорій Михайлович

–         громадська організація «Товариства «Сільський господар»
Семенюк

Анна Богданівна

–         Міжрегіональне громадське об`єднання «Організація патріотів України»
Середа

Ганна Степанівна

–         громадська організація «Жіночий вибір України»
Середа

Степан Васильович

–         громадська організація «Новий Львів»
Сидоренко

Світлана Степанівна

–         благодійна організація «Благодійна фундація «Волонтерська сотня Львова»
Синявський

Роман Назарович

–         Львівська обласна громадська організація «Спортивний клуб «УАГол»
Сипливий

Микола Данилович

–         Львівське обласне козацьке товариство ВГО «Українська націоналістична самооборона»
Скіра

Роман Володимирович

–         громадська організація «Центр підтримки і сприяння захисту прав людини»
Слівінський

Володимир Адамович

–         громадська організація «Сихівська районна організація інвалідів та учасників бойових дій (ветеранів Афганістану, АТО та інших локальних війн)»
Слободян

Павло Миколайович

–         громадська організація «Інвалідів воїнів АТО «Пульс Життя»
Сороковий

Данило Олегович

–         громадська організація  «Львівський молодіжний клуб»
Спринський

Іван Мирославович

–         громадське формування з охорони громадського порядку «Рабів до раю не пускають»
Стеблівський

Василь Богданович

–         громадська організація «Правозахисна група «Закон та імператив»
Тарнавський

Михайло Іванович

–         ЛОО профспілки працівників агропромислового комплексу
Тигач

Дмитро Тарасович

–         Львівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»
Тітик

Ігор Степанович

–         Всеукраїнське об’єднання суб’єктів авторських та суміжних прав «Оберіг»
Товстига

Святослав Миколайович

–         громадська організація «Молодіжний  інформаційно-консалтинговий центр «За якісний транспорт»
Токар

Орест Михайлович

–         Золочівська районна організація роботодавців
Троценко

Марина Юріївна

–         об’єднання громадян «Громадянська Європейська Співпраця»
Троцька

Катерина Степанівна

–         громадська організація «Нам тут жити»
Тушницький

Орест Миронович

–         громадська організація «Всеукраїнське лікарське товариство»
Угляр

Роман Юрійович

–         Львівська обласна організація Українського товариства мисливців і рибалок
Умрихін

Андрій Борисович

–         громадська організація «Асоціація учасників антитерористичної операції Львівщини»
Федишин

Роман Романович

–         громадська організація «Свій край»
Фещук

Володимир Юрійович

–         громадська організація «Спортивний клуб «Легіон «Львів»
Фінканін

Ігор Михайлович

–         громадська організація «Будуймо Україну разом»
Фіцуляк

Мирослав Романович

–         Львівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Товариство відродження української нації»
Фолюш

Емілія Ігорівна

–         Благодійний фонд «Рабів до раю не пускають»
Хараху

Сергій Олександрович

–         МГО «Юнацтво»
Хміль

Ігор Євгенович

–         громадська організація «Регіональна агенція розвитку території Свірзької сільської ради»
Царьова

Галина Миколаївна

–         громадська організація «НА КРИЛАХ АНГЕЛІВ»
Цимбала

Микола Іванович

–         громадська організація «Сила Нації»
Цуняк

Михайло Іванович

–         Турківська районна організація «Українська Спілка ветеранів Афганістану»
Цура

Андрій Володимирович

–         місцеве відділення ВГО «Асоціація платників податків України у Дрогобицькому районі»
Чад

Іван Петрович

–         громадська організація «Центр громадського моніторингу»
Чайка

Володимир Ігорович

–         громадська організація «Асоціація юристів України»
Шайнер

Михайло Володимирович

–         громадська організація «Спілка ветеранів локальних війн та збройних конфліктів “Союз десантників»
Швайка

Андрій Володимирович

–         Львівська обласна громадська організація «Львівтрансзахист»
Шведюк

Тетяна Іванівна

–         Благодійний фонд ім. В. Башти
Шевців

Богдан Михайлович

–         Організація роботодавців міста Львова
Шендюх

Юрій Андрійович

–         Львівська обласна організація роботодавців транспорту
Шип

Тарас Володимирович

Благодійна організація «Галицька лікарняна каса»
Штибель

Василь Григорович

–         первинна профспілкова організація комунального закладу ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАДИТ» вільної профспілки медичних працівників України»
Шуб

Андрій Ісаакович

–         Всеукраїнська громадська організація «Громадська Палата України»
Шумелда

Руслана Романівна

–         Іудейська релігійна громада «Турей Загав» (Золота Роза)
Щербань

Сергій Іванович

–         Львівська обласна організація роботодавців у сфері професійної оцінки
Яблонський

Ігор Романович

–         громадська спілка «Об’єднання народного контролю»
Яворський

Михайло Олександрович

громадська організація «Офіс Ідей»

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама