Збірна України здобула дві перемоги на чемпіонаті Європи з легкої атлетики (відео)

39_main_ukr
Ольга Ляхова виграла дистанцію 800 м

Збірна українських легкоатлетів заробила 11 медалей на чемпіонаті Європи в Ліллі, посівши шосте місце в командному заліку.

Сергій Смелик (200 м) і Ольга Ляхова (800 м) стали новими чемпіонами Європи, також в активі українців три срібних медалі: Ольга Земляк (400 м), Юлія Шматенко (5000 м), Климюк, Ляхова, Бризгіна, Земляк (естафета 4х400 м).

Крім того, збірна України заробила шість бронзових нагород: Наталія Прищепа (1500 м), Повх, Стуй, Качур, Бризгіна (естафета 4х100 м), Анна Плотіцина (100 м з бар'єрами), Олена Колесніченко (400 м з бар'єрами), Марина Бех (стрибки в довжину) і Олена Шамотін (метання молота).

Переможцем чемпіонату Європи стала збірна Німеччини. Білорусь і Голландія зайняли 10-е і 11-е місця, через що покинули елітний дивізіон. Також еліту покине команда Росії, яка не була допущена до змагань в Ліллі через систематичні проблем з допінгом.