Збірна України з баскетболу впевнено тріумфувала над Росією на Універсіаді

856225

У рамках групового етапу Універсіади-2017, що триває у Тайвані, чоловіча збірна України з баскетболу зустрічалася зі збірною Росії.

У підсумку «синьо-жовті» перемогли із рахунком 72:65. З

Зауважимо, що у першій чверті українці поступилися – 9:14, проте згодом українській збірній вдалося надолужити згаяне, і на велику перерву українські баскетболісти пішли із 7-очковим відривом – 33:26.

У третій чверті росіянам вдалося не лише скоротити відставання до мінімуму, а й навіть зрівняти рахунок. Але українці застосували секретну зброю – дальні кидки. Отже, в результаті таких дій відрив «синьо-жовтої» збірної зріс до +9 та загальний підсумок матчу став 72:65. Заслужена перемога.

Зауважимо, що найкращими у складі збірної України стали Олександр Кобець (18 очок і чотири підбирання) та Ігор Бояркін (15 очок і п'ять перехоплень).

Наразі українці перебуває на вершині своєї групи, а наступним її суперником буде Литва (24 серпня), перемога над якою забезпечить нашій збірній вихід у плей-оф. Відтак, гра з Ізраїлем (25 серпня) вже нічого не вирішуватиме.