Долгополов розгромив росіянина в стартовому матчі турніру в Токіо

1507090966_alexandrdolgopolov2017opentennischampionshipseiy_jg3lcnjx

Долгополов здобув перемогу над Медведєвим у стартовому матчі турніру в Токіо з рахунком 6:1, 6:2.

Перша ракетка України Олександр Долгополов здобув перемогу над росіянином Данилом Медведєвим у стартовому матчі турніру в Токіо з рахунком 6:1, 6:2. Про це повідомляє «Великий теніс України».

Повідомляється, що Долгополов за годину впорався зі своїм першим суперником в Токіо. Українець виграв вісім геймів поспіль з рахунку 1-1 в першому сеті, перш ніж росіянину вдалося перервати його успішну серію. Долгополов лише один раз програв свою подачу, але при цьому зробив п'ять брейків в геймах Медведєва.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Долгополов пробився у фінал престижного тенісного турніру АТР-250 у китайському Женьшені. У півфінальному поєдинку українець здолав боснійця Даміра Джумхура з рахунком 6:3, 6:4.

Зазначено, що по одному брейку у кожній партії виконав українець, а його супернику не вдалося реалізувати свої брейкпоінти (три в першому сеті). В цілому матч тривав 1 годину 13 хвилин. Тепер в титульному поєдинку Долгополова чекає третя очна зустріч з Давидом Гоффеном (АТР 12).