Львівські волейболісти обіграли ізраїльський «Маккабі»

23845442_1620425941329817_1610747098_n

Вчора, 22 листопада, у Львові завершився матч 1/32 фіналу Кубку Європейської конфедерації волейболу (ЄКВ). За перемогу змагалися львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» та волейбольний клуб «Маккабі» із міста Тель-Авів ( Ізраїль).

Вчора, 22 листопада, у Львові завершився матч 1/32 фіналу Кубку Європейської конфедерації волейболу (ЄКВ). За перемогу змагалися львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» та волейбольний клуб «Маккабі» із міста Тель-Авів (Ізраїль).

За підсумками матчу кращими стали «кажани», повідомили в прес-службі ВК «Барком-Кажани».

Львів’яни обіграли ізраїльського суперника із рахунком– 3:1 (25:18, 25:27, 25:19, 25:16).

Було все: швидка перемога, лідерство гостей, справжній двобій. Головний тренер команди-переможця «Барком-Кажани» Угіс Крастіньш зробив достойний вибір гравців, які вийшли на майданчик.

Особливо відзначились Володимир Тевкун, Борис Жуков. Загалом кращим бомбардиром у складі «Барком-Кажани» став Володимир Тевкун, який набрав 20 очок. 17 пунктів записав собі до активу Євген Кісілюк і 16 – Олександр Гладенко.

Не поступались суперникам і гравці волейбольного клубу «Маккабі». Якщо в першому сеті впевнено перемогли «кажани», то в другому ізраїльські гості показали свою силу – рахунок сету.

Відтак, «Барком-Кажани» святкують перемогу у першому матчі 1/32 фіналу Кубку Європейської конфедерації волейболу.

«Ми доклали максимум зусиль, щоб стати переможцем у цій грі. Для нашого клубу це цікавий досвід, сподіваюсь ми не підвели вболівальників», - наголосив Угіс Крастіньш.

Додамо, що матч-відповідь у Тель-Авіві львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» проведе 28 листопада о 19:00.