• Хто будує у Львові?
  • Які будинки варто знести, а які залишити?
  • Всі таємниці новобудов

Редакція

Наталія-Улинець

Наталія Улинець

Співвласник, керівник ІА Дивись.info

У медіа бізнесі вже понад 10 років. Вірить, що будь-яка криза — це лише можливість створювати нові проекти. Говорить: «Ми залежне ЗМІ. Залежне від читача!»

Валерія-Дубова

Валерія Дубова

Головний редактор

Ще за часів студентства почала працювати в редакції інтернет-ЗМІ. Потім перейшла на радійний формат завдяки співпраці з «Радіо Свобода» та «Громадським радіо». В агенції з квітня 2016 року.

Оксана-Дудар

Оксана Дудар

Випусковий редактор

За освітою філолог, за покликанням журналіст. Життєве кредо – журналіст завжди повинен ставати на бік слабких і скривджених. Улюблена робота – їхати у відрядження.

Олександра-Багач

Олександра Багач

Випусковий редактор

Вивчає журналістику в ЛНУ імені Івана Франка. Вважає, що журналістика — не ремесло, а стан душі. Говорить: «Чудово, що я не стала вчителем, адже тоді не мала б можливості боротися з тими речами, з якими чесна людина не повинна миритися»

Юра-Шумак

Юрій Шумак

Випусковий редактор

У 2014 році закінчив Львівський поліграфічний коледж, після чого вступив до Української академії друкарства, де продовжив вивчати видавничу справу та редагування. В цей же час розпочав практикувати журналістику в одному з Львівськиих ЗМІ. З 2015 року працює в ІА Дивись.іnfo

Михайло-Драпак

Михайло Драпак

Журналіст

Здобуває журналістську освіту в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса. Вважає головним завданням своєї роботи розібратися у дійсності, а не сформувати нову реальність. Цікавиться економічною тематикою. В агенції із травня 2016 року.

Ганна Беловольченко

Ганна Беловольченко

Журналіст

У 2016 році закінчила Донецький національний університет ім. Василя Стуса за спеціальністю «Журналістика». Вважає, що треба вміти писати просто про складне. Цікавиться суспільно-політичною тематикою. В агенції — з вересня 2016 року.

Ольга Федорончук

Ольга Федорончук

Адміністратор, менеджер з маркетингових комунікацій

Вивчає маркетинг в ЛНУ імені І.Франка. Говорить: «Творча та креативна спеціальність, яка поєдналася із сферою ЗМІ — те, що треба, щоб робота не вважалася лише роботою!». В команді ІА Дивись.info із жовтня 2016 року.

Інформаційна агенція «Дивись.info»

свідоцтво №334-196Р
м.Львів, пл.Міцкевича 8, 7900
тел. +38 (099) 081-5928
web: dyvys.info

Структура власності організації: Документ 1

Головний редактор сайту Дивись.інфо: Дубова Валерія
Якщо Вам подобається те, як ми працюємо, ми будемо вдячні за вашу фінансову підтримку

Банківські реквізити:

Підпишись на розсилку

Отримуй найважливішу інформацію на електронну скриньку. Топ-статті та новини раз на добу.

Дякую, вже отримую

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: