27.03 28.69
ЛЬВІВ+3°
  • Хто будує у Львові?
  • Які будинки варто знести, а які залишити?
  • Всі таємниці новобудов

Редакція

Наталія-Улинець

Наталія Улинець

Співвласник, керівник ІА Дивись.info

У медіа бізнесі вже понад 10 років. Вірить, що будь-яка криза — це лише можливість створювати нові проекти. Говорить: «Ми залежне ЗМІ. Залежне від читача!»

Валерія-Дубова

Валерія Дубова

Головний редактор

Ще за часів студентства почала працювати в редакції інтернет-ЗМІ. Потім перейшла на радійний формат завдяки співпраці з «Радіо Свобода» та «Громадським радіо». В агенції з квітня 2016 року.

Оксана-Дудар

Оксана Дудар

Випусковий редактор

За освітою філолог, за покликанням журналіст. Життєве кредо – журналіст завжди повинен ставати на бік слабких і скривджених. Улюблена робота – їхати у відрядження.

Олег-Галів

Олег Галів

Випусковий редактор

Здобуває журналістську освіту. З газетною журналістикою потоваришував 3 роки тому. Потім були радіо і телебачення. Нині ж у колі друзів ІА Дивись.info.

Олександра-Багач

Олександра Багач

Випусковий редактор

Вивчає журналістику в ЛНУ імені Івана Франка. Вважає, що журналістика — не ремесло, а стан душі. Говорить: «Чудово, що я не стала вчителем, адже тоді не мала б можливості боротися з тими речами, з якими чесна людина не повинна миритися»

Юра-Шумак

Юрій Шумак

Випусковий редактор

У 2014 році закінчив Львівський поліграфічний коледж, після чого вступив до Української академії друкарства, де продовжив вивчати видавничу справу та редагування. В цей же час розпочав практикувати журналістику в одному з Львівськиих ЗМІ. З 2015 року працює в ІА Дивись.іnfo

Володимир-Галечик

Володимир Галечик

Журналіст

Закінчив історичний факультет ЛНУ ім. Франка. Працював на радіо Незалежність, газеті Ратуша, телеканалі НТА, в інтернет-виданні Новий Погляд.

Христина-Інжуватова

Христина Інжуватова

Журналіст

Навчалась на факультеті журналістики ЛНУ ім. І. Франка. Займається соціальною та економічною тематикою.

Микита-Печеник

Микита Печеник

Фотограф та відеооператор

Вчився на фінансиста, став фотографом. Говорить правду в очі. В агенції з травня 2016 року.

Михайло-Драпак

Михайло Драпак

Журналіст

Здобуває журналістську освіту в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса. Вважає головним завданням своєї роботи розібратися у дійсності, а не сформувати нову реальність. Цікавиться економічною тематикою. В агенції із травня 2016 року.

Ганна Беловольченко

Ганна Беловольченко

Журналіст

У 2016 році закінчила Донецький національний університет ім. Василя Стуса за спеціальністю «Журналістика». Вважає, що треба вміти писати просто про складне. Цікавиться суспільно-політичною тематикою. В агенції — з вересня 2016 року.

Ольга Федорончук

Ольга Федорончук

Адміністратор, менеджер з маркетингових комунікацій

Вивчає маркетинг в ЛНУ імені І.Франка. Говорить: «Творча та креативна спеціальність, яка поєдналася із сферою ЗМІ — те, що треба, щоб робота не вважалася лише роботою!». В команді ІА Дивись.info із жовтня 2016 року.

Підпишись на розсилку

Отримуй найважливішу інформацію на електронну скриньку. Топ-статті та новини раз на добу.

Дякую, вже отримую

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: