Учасники АТО перемогли львівських депутатів у футбольному матчі (фото)

23737647_1912106318806777_4580078100360799852_o

Сьогодні відбувся матч солідарності до Дня Гідності та Свободи між депутатами Львівської міської ради та учасниками АТО.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Гравці команди учасників АТО раніше не були знайомі між собою, але їм вдалось за перший тайм зігратись. Перша частина завершилась з рахунком 1:1.

На перших хвилинах другого тайму учасники АТО отримали перевагу над депутатами, забивши другий гол. Депутати намагались зрівняти рахунок, але третій гол від наших Захисників не залишив шансів противнику.

За підсумками - 3:1 на користь команди учасників АТО.
Матч був насичений гострими моментами, гравці обох команд показали себе на найкращому рівні і потішили вболівальників.