дивись.info

Посол України в Ірані очолив рейтинг ТОП-порушників від НАЗК

Посол України в Ірані очолив рейтинг ТОП-порушників від НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило ТОП-порушення антикорупційного законодавства січня 2019 року.

На першому місці – відомості від посла України в Ірані. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

«На першому місці рейтингу, складеного прес-службою Національного агентства з питань запобігання корупції, два обґрунтовані висновки щодо декларування завідомо недостовірних відомостей Надзвичайним і Повноважним Послом Посольства України в Ісламській Республіці Іран Сергієм Бурдиляком», – йдеться у повідомленні.

Так, за результатами перевірки декларацій, поданих дипломатом за 2015 та 2016 роки, загалом встановлено недостовірні відомості на суму понад 1,2 млн грн. Про це повідомлено Національне антикорупційне бюро зазначили у НАЗК.

Друге місце рейтингу займає обґрунтований висновок за результатами перевірки декларації за 2016 рік, поданої депутатом Чернівецької міської ради Ромео Скрипою. Загалом уповноважені особи Національного агентства встановили декларування депутатом недостовірних відомостей на суму понад 670 тис. грн. Обґрунтований висновок щодо ознак кримінального правопорушення направлено до Національної поліції.

Загалом у січні 2019 року НАЗК зафіксувало 291 порушення антикорупційного законодавства, що перевищує відповідний показник минулого місяця майже в 2,5 раза.

У НАЗК наголошують, що затвердження обґрунтованого висновку, направлення його до правоохоронних органів, а також складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування або провадження у справі про адмінправопорушення у судовому порядку відповідно.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.