• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

Як мінялась львівська головна ялинка протягом одинадцяти років (фото)

Як мінялась львівська головна ялинка протягом одинадцяти років (фото)

ІА Дививсь.info підготувала підбірку фото, як змінювалась головна ялинка Львова протягом 11 років.

ІА Дививсь.info підготувала підбірку фото, як змінювалась головна ялинка Львова протягом 11 років.

2010

Тоді головними іграшками на ялинці були великі цукерки. Саме ж дерево підсвітили червоно-синіми кольорами. Святкове дерево сягало 18 метрів і коштувало місту 3 тисячі гривень.

2011

2011 року ялинку Львова прикрашали 5 тисяч іграшок, які надала фірма «Світоч» та Львівський склодзеркальний завод, 700 з них – дерев’яні. Ці іграшки розмальовували діти. Також тоді закупили 24 нові гірлянди, використали і 80 старих.

Фото: Юрій Дячишин

2012

Міську ялинку того року прикрасили яворівською іграшкою від народних майстрів. Остап Сойка та Оксана Когут виготовили для львівської ялинки 200 автентичних прикрас. На це, а також охорону дерева з міського бюджету виділили 55,5 тисяч гривень.

Фото: Захід.нет

2013

Центральну новорічну ялинку Львова прикрасили дерев’яними іграшками яворівських майстрів, іграшками ручної роботи, які виготовили учні художньої школи ім. О. Новаківського, та 40 новими синьо-жовтими світильниками. Крім цього, ялинка прикрашена українськими гербами-тризубами та символами Євросоюзу.

2014

Тоді у центрі міста встановили 17-метрову ялинку. Привезли її у місто Лева з Дрогобицького лісгоспу. У 2014 році мерія думала, чи варто взагалі відкривати урочисту ялинку, з огляду на події в країні. Зрештою, керівництво міста все ж влаштувало свято. Відкривав новорічну красуню міський голова разом з дітьми, серед яких були й маленькі українці з Криму і Донбасу.

2015

Майже 20 метрів — саме такої висоти була того року новорічна ялинка Львова. Її привезли з Дрогобицького лісництва. Засяяла ялинка жовто-блакитними кольорами. З бюджету тоді витратили 50 тис. грн.

Фото: ЛМР

2016

2016 року ялинку для Львова знайшли в лісництві біля села Опака, неподалік селища Східниця. Прикрасили її іграшками 2015 року, а ілюмінацію оновили і зробили її подібною до вуличного освітлення. На новорічне дерево витратили 211 тисяч гривень.

2017

Цього разу ялинку Львову подарувала мешканка Брюхович. Місто вирішило відмовитися від звичних іграшок, гірлянд і прикрасити дерево у європейському стилі. Для ялинки висотою у 18 метрів закупили гірлянду жовтого кольору з-за кордону, довжина якої близько 8 кілометрів. Внизу ж встановили декорації-подарунки різної висоти: півтора метри, 1,20 та 1 метр.

Фото: 24 канал.

2018

Того року перед оперним встановили цільне дерево заввишки у майже 20 метрів. Ялинку місту подарували мешканці с. Буда Яворівського району Львівської області.

2019

Святкове дерево було заввишки 17,5 метрів, його прикрасили ілюмінацією у класичному стриманому і водночас вишуканому європейському стилі.

2020

Минулого року ялинку привезли із Дрогобицького лісництва.

2021

17 грудня, на площі біля Львівського театру опери та балету урочисто відкрили головну ялинку Львова. Цьогорічну ялинку, заввишки 17 метрів, для громади Львівської МТГ подарував Василь Іванович Козленко, мешканець села Оброшине. Цього року для ялинки було обрано нову концепцію новорічно-різдвяної ілюмінації. Сама ялинка, як і торік, прикрашена рясним освітленням, але, окрім того, було додано іграшки у вигляді ромбів, різдвяних «павуків». Також цього року довкола дерева поставили нову мистецьку огорожу, яку створили за ескізами відомої львівської художниці Дарії Альошкіної.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: