дивись.info

У Львівській ОДА – знову нова структура

У Львівській ОДА – знову нова структура

Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук 14 травня підписав розпорядження «Про впорядкування структури обласної державної адміністрації.

Про це “Дивись.info” повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Нагадаємо, на Львівщині уже склалась традиція змінювати структуру обласної державної адміністрації після зміни очільника області.

Подаємо текст розпорядження без змін:

Відповідно до статей 5, 6, 44, 47 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 104, 105, 106, 107 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм.Києві та Севастополі державних адміністрацій» та з метою оптимізації структури обласної державної адміністрації та підвищення ефективності державного управління:

1. Затвердити перелік структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації згідно з додатком 1.

2. Затвердити перелік департаментів, управлінь та інших структурних підрозділів обласної державної адміністрації (зі статусом юридичної особи) згідно з додатком 2.

3. Затвердити граничну чисельність працівників апарату, департаментів, управлінь та інших структурних підрозділів обласної державної адміністрації згідно з додатком 3.

4. Припинити діяльність структурних підрозділів обласної державної адміністрації:

4.1. Департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей обласної державної адміністрації шляхом реорганізації (поділу) на:

4.1.1. Департамент з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації.

4.1.2. Відділ охорони культурної спадщини та культурних цінностей обласної державної адміністрації.

4.2. Управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації шляхом реорганізації (перетворення) в управління молоді та спорту обласної державної адміністрації.

4.3. Департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді обласної державної адміністрації шляхом реорганізації в департамент освіти і науки обласної державної адміністрації, з передачею завдань і функцій в частині молодіжної політики управлінню молоді та спорту обласної державної адміністрації, а в частині сімейної політики, поліпшення становища сімей, попередження насильства в сім’ї, оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, протидії торгівлі людьми – департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

4.4. Департаменту житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації шляхом реорганізації (поділу) на:

4.4.1. Департамент житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації.

4.4.2. Департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації.

4.5. Управління ресурсного забезпечення та господарського обслуговування обласної державної адміністрації шляхом реорганізації  (перетворення) в департамент інформаційних технологій та господарського обслуговування обласної державної адміністрації.

5. Ліквідувати відділ національностей та релігій обласної державної адміністрації, поклавши його функції на департамент з питань культури,  національностей та релігій обласної державної адміністрації.

6. Встановити, що департамент з питань культури,  національностей та релігій обласної державної адміністрації є правонаступником прав і обов’язків відділу національностей та релігій обласної державної адміністрації.

7. Відділу фінансового забезпечення апарату обласної державної адміністрації (Федько Г.М.) до 1 липня 2013 року підготувати проект розпорядження про затвердження змін до фонду оплати праці працівників і видатків на утримання структурних підрозділів обласної державної адміністрації відповідно до цього розпорядження.

8. Створити комісії з припинення діяльності структурних підрозділів обласної державної адміністрації (надалі – комісії) у складі згідно з додатками 4 – 9.

9. Головам комісій здійснити процедуру припинення діяльності юридичних осіб – структурних підрозділів обласної державної адміністрації відповідно до вимог чинного законодавства.

10. Відділу кадрової роботи та нагород апарату обласної державної адміністрації (Гарматій І.Й.):

10.1. Персонально попередити усіх працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, які припиняють діяльність, про можливе вивільнення відповідно до статті 49-2 Кодексу законів про працю України.

10.2. Забезпечити додержання вимог трудового законодавства щодо дотримання прав працівників структурних підрозділів, які підлягають вивільненню.

11. Головам комісій вжити заходів щодо припинення діяльності структурних підрозділів обласної державної адміністрації та забезпечити передачу матеріальних цінностей відповідно до передавального акту та розподільчого (ліквідаційного) балансу.

12. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (Демків О.І.) подати проект рішення обласної ради про зміну головних розпорядників коштів обласного бюджету на 2013 рік відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, враховуючи зміни у структурі обласної державної адміністрації відповідно до цього розпорядження.

13. Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації (Мартиняк В.В.) внести зміни та доповнення до Положення про департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації відповідно до цього розпорядження.

14. Керівникам новоутворених структурних підрозділів обласної державної адміністрації у тижневий термін після призначення:

14.1. Розробити штатний розпис і подати у відділ фінансового забезпечення апарату облдержадміністрації для затвердження в установленому порядку.

14.2. Розробити та подати на затвердження голові обласної державної адміністрації положення про відповідний структурний підрозділ для затвердження в установленому порядку.

15. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій» при визначенні кількості заступників структурних підрозділів.

16. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 жовтня 2012 року № 749/0/5-12 „Про впорядкування структури обласної державної адміністрації” (з урахування внесених до нього змін).

17. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації, контроль – на заступників голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.