Редакційна політика Дивись.Info

Дивись.Info - регіональне медіа з фокусом на новини і життя Львова та Львівщини. 

Що ми робимо

Ми пишемо для людей, яким не байдуже майбутнє нашого міста та країни. Розповідаємо про проблеми міста та показуємо шляхи їх вирішення, надихаємо мешканців на зміни через історії успіху.

Як ми це робимо

Для максимальної користі ми використовуємо різні формати подачі інформації. А саме:

 •  Новини - коротко і по суті розповідаємо про ситуацію в місті чи області, додаємо офіційний коментар влади чи офіційних представників.
 • Лонгріди - розгорнуті авторські статті з увагою до деталей.
 • Інтерв'ю - історії людей, спільнот, бізнесів. 
 • Авторські колонки - відображення поглядів автора на подію чи проблему.
 • Відео - сюжети, інтерв'ю, соцопитування і соцексперименти.

Цінності

 • Незалежна журналістика. Засновник чи інвестори не впливають на редакційну політику, не здійснюють цензури і не можуть використовувати редакцію для просування власних інтересів.
 • Права і свобода людини. Їх дотримання є важливішим за бажання журналіста написати сенсаційний матеріал.
 • Наближення інтересів. Ми говоримо про те, що цікаво передусім нашим читачам.
 • Достовірність. Ми завжди ретельно перевіряємо інформацію, яку публікуємо. 
 • Об'єктивність.  Ми не даємо оцінок в інформаційних матеріалах. За наявності конфлікту надаємо можливість висловитись усім учасникам цього конфлікту.
 • Інформативність. Матеріали повинні містити максимально повну картину події чи ситуації.

Принципи

 • Статті не видаляються після публікації. Це означає, що ми несемо повну відповідальність за текст, фото або відео, розміщені на сайті. Ми можемо розглянути претензії до змісту від органів влади, фізичних або юридичних осіб і внести правки в статтю, про що повідомимо читача в тексті тієї ж статті.
 • Ми не допускаємо до розміщення на сайті матеріалів, які дискримінують людей за расою, віросповіданням, статтю, орієнтацією чи іншими ознаками.
 • Ми поділяємо морально-етичні принципи, викладені в Кодексі етики українського журналіста.

Взаємодія

Для нас пишуть штатні журналісти і  журналісти-фрілансери. Також публікуємо авторські колонки. Ми відкриті і для історій читачів. Публікуємо історії успіхів і поразок, якими хочуть поділитись з нами.

Редакція залишає за собою право редагування наданих матеріалів, а також право відмови у публікації, якщо матеріал не відповідає редакційним цінностям і принципам.

 

Погляди

У розділі з відповідною назвою ми публікуємо авторські колонки. Це інструмент для міських діячів, активістів, лідерів думок та людей із певною позицією. 

Редакція може запрошувати написати колонку фахівців, експертів.

Запропонувати тему чи матеріал для розділу можна, написавши на пошту [email protected].

В колонці дозволяється: ділитись особистим досвідом, здобутками, ідеями. Не дозволяється: робити пряму рекламу брендів та компаній. 

Редакція може не поділяти думку автора, про що повідомить відповідною приміткою в кінці статті.

Реклама

Ми розміщуємо рекламу на сайті для того, щоб редакція мала можливість працювати, розвиватись  і бути незалежною.

Рекламними матеріалами вважаються ті, які були створені за фінансової підтримки замовника та містять ознаки прямої реклами.

Розміщуючи рекламу на сайті, ми керуємось законом “Про рекламу”, а також моральними та  етичними нормами. Ми не публікуємо рекламу алкоголю, тютюну, азартних ігор, мікрокредитування небанківськими установами, ворожіння та тематики непристойного характеру. Усі публікації на сайті, включаючи і рекламні, здійснюються тільки українською мовою. 

Ми можемо відмовити у розміщенні гіперпосилання у статті, якщо бачимо, що воно веде на сайт з контентом російською мовою, на сайт з тематикою, яка не прийнятна для редакції (див. попередній абзац) або містить інформацію непристойного характеру, чи з інших причин, які суперечать реакційній політиці.

Маркування рекламних матеріалів:

 1. Реклама та Новини компаній –матеріали публікуються на правах реклами,редакція може не поділяти погляди, які є на промоції.
 2. Спецпроєкт та Партнерський матеріал – матеріали публікуються на правах реклами, редакція бере участь у створенні контенту та поділяє погляди, викладені у матеріалах. Матеріали, створені в рамках інформаційного партнерства, також містять це маркування.
 3. Політична реклама та Надано пресслужбою - промоція політичної організації чи діяча. Ми не заангажовані жодною конкретною політичною силою, дотримуємось принципів демократії і лояльного ставлення до усіх політичних сил, окрім тих, які мають явно виражену антиукраїнську позицію. 

Якщо ми вважаємо, що реклама може зашкодити репутації чи іміджу редакції і сайту, суперечить нашим цінностям та принципам, ми можемо відмовити в розміщенні публікації без пояснення причини.

Інші джерела фінансування

Дивись.Info може створювати спецпроєкти і окремі матеріали за кошти українських та міжнародних донорських організацій та структур, цінності яких збігаються або не суперечать принципам та цінностям Дивись.Info.

Структура власності

Щоб переглянути відповідний документ, натисніть на посилання

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: