дивись.info

У Львові пройде «круглий стіл», присвячений запровадженню в Україні європейських стандартів щодо захисту пішоходів

У Львові пройде «круглий стіл», присвячений запровадженню в Україні європейських стандартів щодо захисту пішоходів

21 травня у Львові пройде «круглий стіл», присвячений запровадженню в Україні європейських стандартів щодо захисту пішоходів. Захід відбудеться в рамках однойменного проекту, який здійснюється громадською організацією «Товариство учасників руху» та Громадською спілкою захисту пішоходів «За безпеку пішоходів!» (м. Харків) за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

«Круглий стіл» проходитиме у сесійній залі Львівської міської ради (площа Ринок, 1) з 10.00 до 13.00.

Як повідомили організатори заходу, до участі в ньому вони запросили представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, громадських організацій, бізнес-структур та засобів масової інформації, тому розраховують на конструктивний і плідний діалог. Зокрема, харків’яни планують презентувати львів’янам власний проект концепції Державної цільової програми з підвищення безпеки пішоходів в Україні на період до 2020 року, а також посібник «Стандарти Європейського Союзу щодо захисту пішоходів та практичні аспекти їх застосування в Україні». У свою чергу львів’яни поділяться досвідом створення у своєму місті пішохідних зон та досвідом боротьби з незаконними паркуваннями, що є вкрай актуальним і для багатьох інших українських міст.

Нагадаємо, що щорічно на українських дорогах гине близько 2000 пішоходів і це є одним з найвищих показників серед країн Європейського регіону. Так, за перші 3 місяці 2013 року в Україні загинуло 335 пішоходів і 1901 було травмовано. Представники громадськості вважають, що більшість пішоходів, які загинули в ДТП, можна було б урятувати, якщо б держава більше уваги приділяла питанням їх захисту та виховання.

Проект «Громадське лобіювання запровадження стандартів Європейського Союзу щодо захисту пішоходів в Україні» здійснюється в рамках Європейської програми МФ «Відродження» з метою привернення увагу органів влади і українського суспільства до проблеми захисту пішоходів, які є наймасовішою і найменш захищеною категорією учасників дорожнього руху, та виробити механізми їх захисту на основі кращих європейських стандартів і практик.

Більше інформації на сайті WWW.PISHOHID.ORG.UA

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.