дивись.info

16 працівників «Леоні» отруїлись

16 працівників «Леоні» отруїлись

Протягом 17 – 20 травня до інфекційних відділень медичних закладів Львівщини  госпіталізовано 16 працівників заводу ТзОВ «Леоні», що в с. Нежухів Стрийського району.

Про це “Дивись.info” повідомили у обласній СЕС 

Госпіталізовано:

до:

– Новороздільської міської лікарні 6 осіб (17 травня – 3; 18 травня – 2;            19 травня – 1; 20 травня – 1);

– Стрийської центральної міської лікарні – 8 осіб (17 травня – 1; 18 травня – 1; 19 травня – 3, 20 травня – 3);

– Жидачівської центральної районної лікарні – 2 особи (19 травня).

Стан потерпілих: середнього ступеня важкості – 8 хворих, легкого ступеня важкості – 8 хворих.

Попередній діагноз – гостра кишкова інфекція. Спільними симптомами у  хворих є пронос,  блювота, підвищення температури тіла до 400С, явища загальної інтоксикації.

Під час опитування госпіталізованих осіб встановлено,  що  хворі вживали гарячі канапки з м’ясом та листками салату, гамбургери з котлетою та листками салату у їдальні  заводу ТзОВ «Леоні».

Котлети для гамбургерів були привезені з м. Ужгорода від одного з ПП. Інші складники (булка, кетчуп, майонез, сир, салат) придбано у Стрию та Стрийському районі. ПП із Ужгорода здійснював харчування працівників ТзОВ «Леоні» починаючи з 16 травня 2013року.

Скеровано лист у ГУ ДСЕС у Закарпатській області з приводу проведення перевірки цього ПП.

Потерпілі в стаціонарних умовах проходять повний комплекс клінічно-лабораторних обстежень, їм надається необхідна медична допомога відповідно до клінічних протоколів.

Також видано наказ Стрийського міськрайонного управління «Про розслідування випадків ГКІ серед працівників ТзОВ «Леоні» №41 – В» від 20.05.2013р. П

Питання про відкриття надзвичайної ситуації буде вирішено після отримання результатів лабораторного дослідження хворих. Протиепідемічні заходи тривають. Ситуація контрольована.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.