дивись.info

У Львові відбувся «круглий стіл» щодо захисту пішоходів

У Львові відбувся «круглий стіл» щодо захисту пішоходів

Сьогодні, 21 травня, у Львові відбувся «круглий стіл», присвячений запровадженню в Україні європейських стандартів щодо захисту пішоходів. Захід відбувся в рамках однойменного проекту, який здійснюється громадською організацією «Товариство учасників руху» та Громадською спілкою захисту пішоходів «За безпеку пішоходів!» (м. Харків) за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». «Круглий стіл» відбувся за сприяння управління освіти ЛМР.

Під час заходу присутнім було презентовано львівський досвід створення у місті пішохідних зон та досвід боротьби з незаконними паркуваннями, адже ці питання є вкрай актуальним для багатьох українських міст.

Довідка

Проект «Громадське лобіювання запровадження стандартів Європейського Союзу щодо захисту пішоходів в Україні» здійснюється в рамках Європейської програми МФ «Відродження» з метою привернення увагу органів влади і українського суспільства до проблеми захисту пішоходів, які є наймасовішою і найменш захищеною категорією учасників дорожнього руху, та виробити механізми їх захисту на основі кращих європейських стандартів і практик.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.