• USD: 39.10
  • EUR: 40.00

Держава добивається знищення львівсько-волинського вугільного басейну, - нардеп

Держава добивається знищення львівсько-волинського вугільного басейну, - нардеп

Народний депутат України від ВО «Свобода» Олег Панькевич вимагає від уряду виконання договірних зобов’язань перед вугледобувними підприємствами Львівсько-Волинського вугільного басейну та якнайшвидшого розгляду Кабінетом Міністрів України проекту Загальнодержавної цільової програми модернізації та будівництва державних шахт у Львівсько-Волинському вугільному басейні на 2013-2020 роки.

Про це йдеться в депутатському запиті Олега Панькевича на ім’я прем’єр-міністра України Миколи Азарова, який 24 травня 2013 року виголошено на сесії Верховної Ради України.

У запиті Олег Панькевич повідомляє, що ще 28 січня 2013 року звертався до прем'єр-міністра України щодо невідкладного розгляду на засіданні Кабінету Міністрів України гострої соціально-виробничої проблеми у Львівсько-Волинському вугільному басейні. Однак у відповідь отримав формальну відписку.

10-11 квітня цього року за клопотанням Олега Панькевича шахти Волинської і Львівської областей відвідала робоча група Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, яка засвідчила, що органи влади втратили контроль над ситуацією, внаслідок чого затоварення вугіллям стало не лише виробничою, але й техногенною проблемою, пов'язаною з можливим самозапаленням складських запасів.

«Організувавши у 2012 році продаж ТОВ "ДТЕК Трейдинг" державного пакета акцій ПАТ "Західенерго" на невигідних для шахтарів умовах, та не забезпечивши належного рівня діяльності державного підприємства "Вугілля України", галузеве міністерство створило передумови для припинення функціонування Львівського і Волинського вугледобувних виробничих комплексів», - йдеться в запиті.

Народний депутат зазначає, що органи місцевого самоврядування Львівщини та Волині,  місцеві громади стурбовані рішеннями уряду щодо підготовки до приватизації шахт. Він просить прем’єр-міністра надати інформацію про виконання урядом договірних зобов'язань перед вугледобувними підприємствами Львівсько-Волинського вугільного басейну та вимагає не пізніше вересня 2013 року винести на розгляд Кабінету Міністрів України проект Загальнодержавної цільової програми модернізації та будівництва державних шахт у Львівсько-Волинському вугільному басейні на 2013-2020 роки, повідомляє прес-служба ЛОО ВО «Свобода».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: