• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

Депутати Львівщини висловили недовіру голові РДА

Депутати Львівщини висловили недовіру голові РДА

30 травня 2013 року на сесії Бродівської районної ради депутати висловили недовіру голові райдержадміністрації Василеві Стронському. За таку пропозицію проголосувало 33 депутати із 36 присутніх на сесії.

На сесії розглядали питання «Про виконання у 2012 році Бродівською райдержаміністрацією повноважень, делегованих їй районною радою». Після звіту голови райдержадміністрації Василя Стронського депутати виступили з різкою критикою на адресу голови РДА. Зокрема, вони звинуватили його в самоусуненні від вирішення проблем галузей освіти та охорони здоров’я. «Райдержадміністрація не працює над залученням коштів – бюджетних та позабюджетних – для освітньої та медичної галузей, - зазначила голова Бродівської райдержадміністрації свободівка Ольга Шайдулліна. – Голова РДА має відповісти за бездіяльність».

Після обговорення депутати визнали роботу голови райдержадміністрації щодо виконання у 2012 повноважень, делегованих районною радою, незадовільною. Також було внесено пропозицію висловити недовіру Василеві Стронському. В результаті таємного голосування 33 депутатів із 36 присутніх на сесії висловили недовіру голові райдержадміністрації. Загальний склад ради - 50 осіб.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: