дивись.info

Львівським квиткам на електротранспорт шукатимуть пару

Львівським квиткам на електротранспорт шукатимуть пару

Як поінформували у ЛКП «Львівелектротранс», сьогодні для пасажирів міського електротранспорту стартувала акція «Знайди пару для квитка», яка триватиме до 30 серпня цього року.

«Для участі в Акції необхідно зібрати 15 пар квитків загального користування або 15 пар квитків пільгового користування (15 квитків із загадкою і 15 квитків із відповіддю до потрібної загадки, які знаходяться на зворотній стороні квитка) на проїзд в електротранспорті м. Львова. Зібравши потрібну кількість пар квитків, учасник Акції повинен відправити квитки по пошті або принести особисто за адресою: м. Львів, вул. Сахарова, 2  (відділ зборів, 1-й поверх), зробивши позначку на конверті Акція «Знайди пару квиткові», тим самим він реєструється, як учасник Акції. Квитки мають бути закомпостовані і в належному стані, брудні, подерті, заклеєні квитки прийматись не будуть.

Фонд подарунків Акції складають: 11 місячних карток на проїзд в електротранспорті загального користування; 11 місячних карток пільгового користування. Також можливі додаткові подарунки», – зазначають організатори.

Визначення переможців Акції проводитиметься у 3 етапи: 1 етап – 27 червня;  2 етап – 26 липня;  3 етап (фінал акції) – 30 серпня 2013 р., всі етапи проводитимуться о 17.00 год. за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 185.

Комісія ЛКП «Львівелектротранс» в присутності учасників Акції проведе розіграш подарунків за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 185.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.