Дев’ятикласники склали державну підсумкову атестацію з математики

Сьогодні, 4 червня, проведено державну підсумкову атестацію (ДПА) з математики для учнів 9-х класів. Атестація відбулась у формі інтегрованої письмової роботи з алгебри та геометрії за навчальним посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас» (авт. Глобін О.І., Єргіна О.В., Сидоренко П.Б., Комаренко О.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2013).

Згідно з умовами ДПА учні загальноосвітніх класів виконують завдання першої (12 завдань), другої (4 завдання) та третьої (3 завдання) частин атестаційної роботи; учні класів з поглибленим вивченням математики виконують завдання першої, другої, третьої та четвертої (2 завдання) частин атестаційної роботи.

Про це повідомила прес-служба ОДА

Зазначимо, що варіанти завдань першої та другої частин атестаційної роботи для школярів підготовлено учителями у навчальному закладі. Завдання третьої та четвертої частин було визначено у прямому ефірі ТРК «Львів» – це варіанти № 3, 8, 20, 27.

Кожен учень у класі має виконати один із варіантів першої та другої частини атестаційної роботи та один із варіантів третьої та четвертої (для класів з поглибленим вивченням математики) частини атестаційної роботи за вибором учителя.

Варто також відмітити, що державна підсумкова атестація з математики проводиться упродовж 3 академічних годин для учнів загальноосвітніх класів. Учні класів з поглибленим вивченням математики виконують атестаційну роботу за 4 академічних години.

Інформуємо також, що державна підсумкова атестація з математики у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням російською мовою відбувається за посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою (російською мовою). 9 клас» (авт. Глобін О.І., Єргіна О.В., Сидоренко П.Б., Комаренко О.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2013).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: