дивись.info

“Віртуози Львова» вшанують Вагнера

“Віртуози Львова» вшанують Вагнера

На XXXІI Міжнародному фестивалі музичного мистецтва «ВІРТУОЗИ» утворилася своєрідна арка пошанування двох класичних композиторів. На відкритті фестивалю звучала музика пам’яті італійського композитора Джузеппе Верді, а його закриття вшанує 200-ліття від дня народження німецького композитора Ріхарда Вагнера.

Завершальний концерт фестивалю відбудеться у неділю, 9 червня, о 18. 00. Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-ЛЬВІВ» гратиме під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України  Володимира Сивохіпа.

Арії з опер великого композитора виконає вихованка львівської вокальної школи, примадонна німецької опери на Рейні в Дюссельдорфі, яка з великим успіхом співає головні партії багатьох класичних опер – Наталія Ковальова.

Сьогодні Наталя Ковальова відома і титулована оперна співачка Німеччини. Її чарівне сопрано і акторські здібності полонять вимогливу європейську публіку. Але до такого успіху поза межами батьківщини її привела кропітка щоденна праця і любов до людей, сцени, опери, музики. Спершу було навчання у Львівській музичній школі імені Соломії Крушельницької, потім  у Львівській консерваторії, Вроцлавській музичній академії, Дрезденському інституті музики.

А справжнє визнання прийшло до молодої оперної співачки з України у 2004 році, коли отримала приз глядацьких симпатій на одному з найпрестижніших конкурсів молодих оперних виконавців «Опералія» у Лос-Анджелесі, засновником якого є легендарний Пласідо Домінго. Зі світовими тенорами Пласідо Домінго і Хосе Каррерасом талановитій українці пощастило працювати.

Наталія Ковальова спілкується з публікою голосом серця. Вона підкорила світові сцени своїм талантом і зараз працює за шаленим графіком, але не уявляє свого життя без України.

«Щоб мати шанувальників, щоб на твої концерти очікували,  потрібно бути відкритою перед глядачами, дивитись їм зі сцени у вічі і говорити: «Я вас люблю, я люблю свою публіку!».

Про співпрацю з Академічним молодіжним симфонічним оркестром «INSO-Львів» Наталія Ковальова говорить: «В оркестрі «INSO-Львів» працюють молоді люди; вони енергійні, охоче займаються музикою. Усі талановиті, з багатьма музикантами я навчалася. Мені подобається працювати разом з талановитими людьми. Мені здається, що талановиті люди відчувають одне одного. Я дуже рада, що цей концерт відбудеться у супроводі ОРКЕСТРУ «INSO».

Нагадаємо, що цей рік ЮНЕСКО проголосило роком Ріхарда Вагнера. У Львові 20 років існує товариство Вагнера, яке пропагує високі ідеали мистецтва.

Невідомо, чи німецький композитор Ріхард Вагнер бував у Львові, радше – ні. Втім його друг, композитор Ференц Ліст, з донькою якого був одружений Вагнер, відвідував Львів і Хмельницький.

Про це повідомили у відділі реклами та маркетингу Львівської філармонії

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.