Пісний провів прийом громадян в Жидачеві

У Львові запрацював ресурсний центр допомоги переселенцям та учасникам АТО
У Львові відкрили ресурсний центр громадської організації «Справа Кольпінга в Україні» для допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам (членам родин) антитерористичної операції. Центр надаватиме психологічні, психотерапевтичні та юридичні послуги, за адресою: вул. Меретина, 3/3.

6 червня перший заступник голови Львівської обласної ради Василь Пісний провів виїзний прийом громадян в Жидачеві. Основними питаннями, з якими мешканці Жидачівщини зверталися до першого заступника голови облради, були питання: щодо завершення будівництва школи в селищі Гніздичів та облаштування приміщення під школу в селі Баківці, щодо ремонту Народного дому в селі Заліски, щодо газифікації сіл П’ятничани та Сенів та ремонту поліклініки Ходорівської лікарні та інші питання.

Про це повідомляє прес-служба облради

Та найбільше мешканці Жидачівського району зверталися до Василя Пісного з просьбою надати одноразову матеріальну допомогу на лікування.

Після прийому громадян, Василь Пісний провів зустріч із головами сільських рад Жидачівського району, що входять в асоціацію місцевих ради Жидачівщини. Під час зустрічі обговорювалися питання господарського характеру, зокрема щодо використання земель запасу. Також відбулася жвава дискусія про участь у конкурсі мікропроектів за Програмою Львівської обласної ради. Варто зауважити, що сільські громади Жидачівщини цьогоріч взяли активну участь в конкурсі мікропроектів.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: