Сьогодні розпочинаються Дні Львова в Грузії

Сьогодні розпочинаються Дні Львова в Грузії

Львів продовжує відкривати себе усьому світу. Культурна столиця України представить себе у Тбілісі. Таким чином, львів’яни хочуть запросити мешканців грузинської столиці приїхати у їхнє місто. Відтак, 7-8 червня у столиці Грузії відбуватимуться Дні Львова.

В рамках цього заходу протягом тижня усім мешканцям та гостям Тбілісі роздаватимуть міні-запрошення у Львів – листівки «Welcome to Lviv», в найбільш привабливому парку Тбілісі виступить найкращий вуличний театр України – Львівський духовний театр «Воскресіння» з виставою, а також мешканцям Тбілісі запрезентують фотовиставку львівських фотографів «Місто у місті».

Львів – найпопулярніше місто серед туристів в Україні. Про туристичну привабливість міста, основні бренди міста, його історію розповість під час зустрічі з туристичними компаніями, авіакомпаніями та рестораторами Грузії заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів. Окрім того, на зустрічі відбудеться презентація Львівського туристичного альянсу Львова та ресторанного бізнесу міста.

Також запланована відкрита лекція в Кавказькому університеті Тбілісі на тему: «Львів культурна столиця України», повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Окрім того, з 3 до 7 червня в міській раді м. Тбілісі проходитимуть стажування працівників Львівської міської ради, зокрема фахівці управління туризму, інвестицій, відділу промоції міста та  інституту міста перейматимуть досвід свої колег мерії Тбілісі. Така ініціатива стажування працівників відбувається в рамках проекту «Дні Львова в Тбілісі та Дні Тбілісі у Львові – відкритий обмін» за підтримки Фонду регіонального співробітництва Чорного моря – проекту Фонду Германа Маршалла США.

«Дні Львова – це своєрідний жест запрошення до Львова. Аби інші відчули смак та колорит Львова і приїхали до нас, є три причини – архітектура, адже центральна частина міста є в зоні ЮНЕСКО, події нон-стоп протягом року, ресторани, кав’ярні. Відчуття Львова, я думаю, залишиться після цього у Тбілісі, і мешканці грузинської столиці матимуть бажання приїхати до нашого міста», - зазначає Василь Косів, заступник міського голови з гуманітарних питань Львова.

Нагадаємо, Львів є містом, де у червні 2012 року проходив чемпіонат Європи з футболу. Львів згідно з дослідженням компанії KPMG, є у 30-ці найбільш перспективних міст у світі щодо розвитку ІТ-технологій. Львів є офіційною культурною столицею України, у місті нараховується понад 100 діючих храмів, 60 музеїв, відбувається понад 100 різноманітних фестивалів щороку. Головним промоційним гаслом міста є «Львів відкритий для світу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: