дивись.info

Визначено логотип до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Визначено логотип до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

На виконання Указу Президента України від 11 квітня 2012 року №257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.03.2013 №136 «Деякі питання підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка» Міністерством культури України з 29 березня по 14 травня 2013 року був проведений всеукраїнський відкритий конкурс на кращий ескіз логотипа  з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.

На конкурс було представлено 208 ескізів від понад 100 учасників. Найкращою стала робота Олега Шупляка, викладача Бережанської дитячої художньої школи з Тернопільщини, повідомляє прес-служба Львівської ОДА

Цей логотип стане всеукраїнським та міжнародним символом шевченківського ювілею і буде використовуватися в буклетах, каталогах, на афішах, банерах, біг-бордах, плакатах, що сповіщають про проведення заходів, присвячених відзначенню ювілею Т.Г.Шевченка, в оформленні інтер’єрів приміщень, де проходитимуть заходи з нагоди 200-річчя з дня народження Кобзаря, на телебаченні у тематичних програмах, фільмах, анонсах.

Що стосується безпосередньо логотипу, то він представляє собою стилізований автопортрет молодого Шевченка, під яким міститься його авторський підпис та дата «200 років». Кольори логотипу: темно-синій, бронзовий чи темно-оранжевий. Фон логотипу білий, проте допускається використання блідо-жовтого кольору у випадку роздруківки на банерній тканині. Розміри емблеми можуть змінюватися в залежності від застосування.

 

shev

 

Опис

логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Логотип  представляє собоюстилізований автопортрет молодого Тараса Шевченка,  авторський підпис Тараса Шевченка, а також дату – 200 років.

Кольори логотипу: темно синій, бронзовий (або темно-оранжевий).

Фон білий (допускається блідо-жовтий у випадку роздруковки на банерній тканині).

Співвідношення сторін по крайніх точках зображення: 1.35(висота) до 1.00(ширина)

Розміри емблеми – у залежності від застосування.

 

 Зображенням даного логотипу виконано у форматах:
– jpg (растрове)

– cdr  (векторне), для програми CorelDRAW (не нижче версії Х4).

 

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.