дивись.info

Львів отримає 30 млн євро на теплопостачання. Відео

Львів отримає 30 млн євро на теплопостачання. Відео
Для спрощення та пришвидшення комунікації мешканців із представниками міської влади, у Львові розробили мобільний додаток «Звернення в ЛМР» для пристроїв, які працюють на платформі iOS. Додаток дозволяє надіслати електронне звернення на відповідну тему просто з телефону чи планшету. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Пошкодження дорожнього полотна, що виникли на вул Стуса через сильну зливу, підрядники будуть виправляти. Однак, проблема в несправному колекторі. Як розповів міський голова Львова, під час реалізації проекту «Трамвай на Сихів» старі мережі на дорозі будуть замінювати. Кабінет Міністрів схвали співпрацю міста з ЄБРР.

«Цього тижня Львів пережив велику зливу. В середу з навантаженням не справився аварійний колектор на вул Стуса. Було пошкоджено частину дороги, яка нещодавно була відремонтована. Безперечно, підрядник виправить цю помилку. Але вул Стуса треба ремонтувати капітально, треба міняти мережі, аварійний колектор. Це стане можливим, бо Кабінет Міністрів проголосував рішення щодо проекту «Трамвай на Сихів». Ми ремонтуємо Стуса, наводимо порядок на пр Червоної Калини, прокладаємо трамвай.

Другий великий проект, який був підтриманий на Уряді, – це покращення системи теплопостачання міста. Ми отримаємо додаткову інвестицію в розмірі 30 млн євро. Це будуть створені нові робочі місця, а мешканці нашого міста отримають тепло кращої якості. І що головне – ми принципово будемо стояти на позиції – в жодному разі не підвищувати тарифи», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

 

відео – Андрій Андрух

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.