дивись.info

Для заміни колектора на Пасічній залучатимуть спецтехніку

Для заміни колектора на Пасічній залучатимуть спецтехніку
Для спрощення та пришвидшення комунікації мешканців із представниками міської влади, у Львові розробили мобільний додаток «Звернення в ЛМР» для пристроїв, які працюють на платформі iOS. Додаток дозволяє надіслати електронне звернення на відповідну тему просто з телефону чи планшету. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Для заміни ділянки аварійного колектора на вул.Пасічній залучатимуть спецтехніку. Оскільки колектор розміщений під скельними породами.

Про це повідомила прес-служба ЛМР

Нагадаємо,  31 травня на вулиці Пасічній, 42 посеред проїжджої частини дороги трапився провал дорожнього полотна. Під дорогою зруйнувався столітній каналізаційний колектор, стічні води вимили грунт з під асфальту й спричинили провал. Колектору більше 100 років, діаметр – 1 м. Ремонтні роботи планували виконати 8-9 червня.

«Фахівці «Львівводоканалу» планували замінити ділянку зруйнованого колектора, який пролягає на глибині 6 м. Однак, під час виконання земляних робіт на глибині 3,6 м техніка натрапила на скелю. Завершити роботи не вдалося. Відтак, місто залучатиме спеціальну техніку», – розповіли у ЛМКП «Львівводоканал».

Зараз рух на вул.Пасічній є обмеженим, місце провалу обгороджене. «Львівводоканал» завіз на місце труби та блоки для проведення ремонтних робіт.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.