дивись.info

У Львові можуть не працювати шість світлофорів

У Львові можуть не працювати шість світлофорів

За інформацією управління інженерного господарства ЛМР, сьогодні ПАТ «Львівобенерго» планує знеструмити 6 світлофорних об’єктів.

Відтак, за такої ситуації можуть не працювати світлофори на пр. Свободи – вул.Дорошенка, вул.Дорошенка – Словацького, вул.Виговського (біля ринку «Південний»), вул.Вітовського – Сахарова, вул.Городоцька, 284, вул.Зелена – Липова Алея.

«Причина відключення світлофорів – заборгованість ЛКП «Львівавтодор» перед ПАТ «Львівобленерго» у сумі 102 тис. грн. Слід зазначити, що у Львівавтодор склалась непроста ситуація з виплатою зарплати працівникам, оскільки казначейство не проплачує кошти. Відтак, кошти, які б мали бути скеровані Львівобенерго як оплата за спожиту електроенергію, відповідно до рішень судів та вимог законодавства, зобов’язано Львівавтодор скерувати першочергово на виплату зарплати працівникам та на сплату інших видатків, зокрема, до Пенсійного фонду.

На сьогодні скеровано звернення до ПАТ «Львівобленерго», щоб Вони з розумінням поставились до ситуації та посприяли у відтермінуванні оплати за споживання електроенергії світлофорними об’єктами», – розповіли в управлінні інженерного господарства ЛМР.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Фото – Віктора Шемчука

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.