дивись.info

На сесії обласної ради побились

На сесії обласної ради побились
На відстані 20 м від центрального ринку на вулиці Ярослава Мудрого, 1, в одному з приміщень недіючої військової частини, що належить Міністерству оборони, виявили 6 металевих ємностей без маркування з невідомою хімічною речовиною.

Сьогодні на сесії Чернігівської обласної ради трапилась бійка.

Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат України Олег Ляшко.

«Я приїхав на сесію, щоб припинити безлад, який відбувається в області. Губернатор Володимир Хоменко, голова обласної організації Партії регіонів, навмисно саботує освоєння бюджетних коштів, добутих для Чернігівщини моїми зусиллями. Через це не ремонтуються лікарні, дитсадки, дороги, школи, водогони, будинкі культури і т.д. Страждають люди. Але Хоменкові байдуже, він знущається над чернігівцями. А хто захистить людей, якщо не Радикальна партія?

Я з вилами виступав на сесії облради, а в який цей час під її стінами мої однодумці проводили акцію протесту “Хому – в тюрму!” з вимогою відправити губернатора у відставку та притягнути до кримінальної відповідальності за зловживання. Власне, мене дивує, чому Президент досі не звільнив Хоменка, враховуючи те, що у області найгірші економічні показники і найвищий рівень смертності в Україні.

Правда очі колить. Під час мого виступу Хоменко втік, наче щур. А на мене (за командою Хоми) кинулося десятеро депутатів облради. Відбивався від цієї сволоти як міг – один проти десятьох. Але депутат-регіонал Арсен Дідур таки поставив синець на моїй руці. До речі, Дідур в минулому займався рекетом, а депутатом облради став, бо Хоменко за гроші записав його у список.

А ще риги за вказівкою Хоми, який сам втік, вкрали наші легендарні вила. Тож довелося відбивати їх назад», – написав політик і пообіцяв оприлюднити фото і відео трохи згодом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.