дивись.info

У Львові з’явиться вулиця Богдана Ступки

У Львові з’явиться вулиця Богдана Ступки
24-27, березня відбувся Львівський Тиждень Моди — проект міжнародного формату, що проводиться за стандартами світових тижнів моди ready-to-wear. Lviv Fashion Week орієнтований на виявлення і підтримку молодих дизайнерів та водночас надає якісний подіум для демонстрації колекцій відомим брендам.

18 червня відбулось засідання Ради директорів театрів та концертних установ Львівщини. Участь у засіданні Ради взяв голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук.

На зустрічі обговорювались питання різного характеру. Від необхідності створення Музею театрів Галичини до ремонтних робіт у приміщеннях, збільшення площ, заміни котельного обладнання та інше.

Також було висунуто пропозицію назвати в честь видатного українського актора Богдана Ступки вулицю або сквер у місті Львові та створити музей Галицького театру.

Мистецький актив щиро подякував голові обласної державної адміністрації Вікторові Шемчуку за прихильне ставлення, розуміння та виявлену увагу і висловили сподівання, що такі зустрічі матимуть систематичний характер.

Водночас  Віктор Шемчук  запевнив, що всі проблемні питання, які були озвучені під час засідання  будуть   розглянуті  та прийматимуться  відповідні  заходи.

«Мені подобається театр, там  я відпочиваю душею. Така зміна обстановки, завжди впливає позитивно на людину» –  зазначив  Віктор Шемчук.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.