дивись.info

На Львівщині селяни перекриють дорогу, допоки її не почнуть ремонтувати

На Львівщині селяни перекриють дорогу, допоки її не почнуть ремонтувати
Через погані дороги селяни перекриють трасу «Самбір-Мостиська» на Львівщині й обіцяють не відступити, доки шлях не почнуть ремонтувати

2 липня мешканці Самбірського району перекриють трасу «Самбір-Мостиська» поблизу села Бісковичі. До такого кроку селяни вдаються, щоб змусити чиновників нарешті звернути увагу на погані дороги в районі. За словами одного з ініціаторів акції Володимира Виноградського, цього разу акція буду безстроковою, пише “Львівська газета“.

– Ми вже втретє перекриватимемо трасу методом постійного ходіння по зебрі. Однак 16 і 30 травня ми блокували проїзд лише півдня, а цього разу не зійдемо з траси, поки сюди не привезуть техніку та працівників для ремонту дороги. Попередні рази нам багато обіцяли, але фактично нічого не зробили. Лише частково підлатали ями на невеликій ділянці дороги, але і той ямковий ремонт уже не витримує навантаження, – говорить Володимир Виноградський.

За словами чоловіка, за останні 40 років він не пам’ятає, аби дорогу капітально ремонтували.

– Найгіршою є ділянка з Самбора до Владипіля. Це приблизно 18 км дороги. Вона просто в катастрофічному стані. Тому кілька десятків мешканців довколишніх сіл знову перекриватимуть дорогу. Як свідчить досвід, до нас приєднуються і автомобілісти, які проїжджають повз, адже вони теж розуміють, що такими дороги бути не можуть.

Про майбутній протест і проблемні дороги Самбірського району селяни вже повідомили листами президента, прем’єра і керівників Служби доріг України й Укравтодору.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.