дивись.info

Пільговики мають актуалізовувати інформацію про себе для внесення змін до ЄДАРП

Пільговики мають актуалізовувати інформацію про себе для внесення змін до ЄДАРП

Актуально про соціальний захист. Управління соціального захисту Львівської міської ради нагадує, що в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, повинні міститись актуальні дані про пільговиків. Тому у разі зміни місця проживання в межах адміністративно-територіальної одиниці (району міста), яку обслуговує районний відділ соціального захисту, пільговик або його законний представник повинен повідомити його про це письмово. А у випадку зміни зареєстрованого місця проживання поза межами адміністративно-територіальної одиниці пільговик знімається з обліку у відділі соціального захисту за попереднім зареєстрованим місцем проживання та стає на облік за новим зареєстрованим місцем проживання.

Постановою КМУ від 29 січня 2003 р. №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» (надалі – ЄДАРП) передбачено створення банку даних для забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою згідно із законами України.

«Для включення до ЄДАРПу інформації про пільговика заявник подає до  відділу соціального захисту за місцем реєстрації довідку про склад сім’ї, копії документів, що підтверджують право пільговика та членів його сім’ї на пільги (з пред’явленням оригіналів цих документів), копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів, пред’являє паспорт та надає інформацію про характеристику житла та послуги, щодо отримання яких він має пільги та реально ними користується», – каже начальник Личаківського відділу управління соціального захисту ЛМР Уляна Ганусяк.

Станом на 1 червня цього року в управлінні соціального захисту Львівської міської ради обліковано майже 153 тис. осіб, які мають право на пільги.

«У разі зміни місця проживання в межах адміністративно-територіальної одиниці (району міста), яку обслуговує районний відділ соціального захисту, пільговик або його законний представник повинен повідомити його про це письмово. А у випадку зміни зареєстрованого місця проживання поза межами адміністративно-територіальної одиниці пільговик знімається з обліку у відділі соціального захисту за попереднім зареєстрованим місцем проживання та стає на облік за новим зареєстрованим місцем проживання. Відділ соціального захисту за попереднім зареєстрованим місцем проживання пільговика закриває його персональну облікову картку та видає пільговику довідку про зняття з обліку, а за новим зареєстрованим місцем проживання відкриває нову облікову картку з дати реєстрації пільговика», – каже начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь.

Для отримання детальної інформації, про різні види соціальних гарантій, мешканці Львова можуть звертатись за консультаціями до районних відділів соціального захисту за телефонами:

Галицький: тел.:  261-44-50 (вул. Ф. Ліста, 5)
Личаківський: тел.:  235-71-62 (вул. Театральна, 10)
Залізничний: тел.:  295-82-28 (вул. І. Виговського, 34)
Франківський: тел.:  237-50-81 (вул. Генерала Т. Чупринки, 85)
Шевченківський: тел.:  252-28-40 (вул. В. Липинського, 11)
Сихівський: тел.:  254-64-80 (просп. Червоної Калини, 66)
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.