дивись.info

Поблизу Генерального консульства Російської Федерації у Львові знешкодили «вибуховий пристрій»

Поблизу Генерального консульства Російської Федерації у Львові знешкодили «вибуховий пристрій»

Поблизу Генерального консульства Російської Федерації у Львові знешкодили «вибуховий пристрій».

Внутрішні війська МВС України провели показове заняття поблизу Генерального консульства Російської федерації у м. Львові.

Підчас заходу військові правоохоронці відпрацювали алгоритм дій командирів підрозділів, військових нарядів у разі ускладнення оперативної обстановки поблизу об’єкта дипломатичного призначення, який перебуває під охороною. У занятті взяли участь військовослужбовці внутрішніх військ, працівники ДАЇ, НДЕКЦ при ГУМВС України у Львівській області. Метою занять було ознайомити командирів підрозділів з практичними практичні діями військових нарядів та взаємодіючих структур міністерств та відомств які беруть участь у заходах в разі ускладнення оперативної обстановки.

На занятті відпрацювали дії при виявленні поблизу об’єкту незнайомого предмету з ознаками вибухового пристрою. Захід проводився в рамках навчально-методичних зборів з офіцерами, які відповідають за організацію служби з охорони дипломатичних представництв. Фахівці з охорони дипломатичних об’єктів прибули до Львова зі всієї України.

«Збори проводили у Львові щоб усі учасники побачили нове приміщення роти, оновлену систему зв’язку та оповіщення та в нове службове приміщення для військовослужбовців охорони на Генеральному консульстві Російської Федерації. У новому приміщенні охорони встановили металодетектор, та окрім службових кімнат створили кімнату для громадян які очікують зустрічі з представниками консульства.», – говорить начальник служби охорони дипломатичних представництв управління з охорони важливих державних об’єктів штабу Головного управління внутрішніх військ МВС України полковник Володимир Бугаєць. Збори провели з метою вдосконалення фахових навичок фахівців з організації служби з охорони дипломатичних представництв

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.