дивись.info

«Львівську залізницю» оштрафували на 50 мільйонів гривень

«Львівську залізницю» оштрафували на 50 мільйонів гривень

Антимонопольний комітет України оштрафував Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця» (ДТГО «Львівська залізниця», залізниця) за зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Про це повідомила прес-служба АМКУ

За результатами проведеного органами Комітету дослідження було встановлено, що ДТГО «Львівська залізниця» на загальнодержавному ринку послуг з надання пасажирам у користування комплектів постільної білизни (постільних речей) у вагонах поїздів, що обслуговуються ним з 2007 року, не має жодного конкурента та займає монопольне (домінуюче становище).

Встановлення залізницею на економічно необґрунтованому рівні тарифів на послугу з надання пасажирам у користування комплектів постільної білизни є порушенням пункту 1 частини другої статті 13 та пункту 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Слід зауважити, що 18 квітня 2012 року Антимонопольним комітетом України було надано ДТГО «Львівська залізниця» обов’язкові для розгляду рекомендації, відповідно до яких залізниця повинна була переглянути тарифи на послугу з надання пасажирам у користування комплектів постільної білизни, однак у визначений Комітетом термін порушення не було припинено.

Враховуючи довготривалий термін порушення (період з 2007 року по теперішній час), АМКУ наклав на ДТГО «Львівська залізниця» штраф у розмірі 50 млн грн та зобов’язав припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.