дивись.info

У Львові презентували систему он-лайн навчання членів виборчкомів

У Львові презентували систему он-лайн навчання членів виборчкомів

У рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців» у Львові презентували програму «ВИБОРКОМ», розроблену координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Про це інформує репортер програми «Новини».

До участі в презентації були запрошені представники керівного складу територіальних та окружних виборчих комісій, місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, а також експерти з питань виборів.

Як повідомили в обласній територіальній виборчій комісії, представлена система он-лайн навчання членів виборчих комісій створена з метою надання усім зацікавленим особам можливості пройти навчання, необхідне для успішного виконання обов’язків члена виборчої комісії.

Он-лайн ресурс складається з модуля дистанційного навчання, бібліотеки («бази знань»), банку тестових запитань, бази даних користувачів та аналітичних інструментів. Система має низку переваг, зокрема, вона дозволяє ЦВК за мінімальних організаційних і матеріальних витрат охопити максимальну аудиторію, контролювати зміст навчальних матеріалів та якість навчання, застосовувати індивідуальний та груповий підхід до навчання, робити статистичний аналіз проблемних питань, підтримувати зворотній зв’язок із користувачами, систематизувати інформацію про дійсних та потенційних членів виборчих комісій для формування бази даних кадрового резерву.

Важливою складовою системи є бібліотека, в якій можна знайти різноманітні документи та інформацію щодо проведення виборів, зокрема: законодавство та підзаконні акти; посібники, в тому числі графічні та відеоматеріали; затверджені ЦВК форми виборчих документів і зразки їх правильного заповнення; а також питання-відповіді.

Контроль за наповненням системи та доступом користувачів здійснюватиметься ЦВК.

Передача системи від розробників до ЦВК запланована на червень 2013 р. Восени 2013 р. Координатор проектів ОБСЄ в Україні планує провести навчання для представників політичних партій України щодо застосування системи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.