дивись.info

«Збоїща Video Projeсt»: школярі зняли фільм про один з віддалених районів Львова. (Відео, фото)

«Збоїща Video Projeсt»: школярі зняли фільм про один з віддалених районів Львова. (Відео, фото)

Нове життя народного дому на Збоїщах. Так, протягом 19-21 червня реалізували проект «Збоїща Video Projeсt». Школярі, які мешкають на Збоїщах, зняли фільм про свій район. Презентація відбулася у суботу, 29 червня, у рамках проекту «Майстерня міста».

Мистецька формація Wiz-Art та партнерська ініціатива Кластер презентували соціальний районний кінопроект «Збоїща Video Project». Підсумком проекту стали відеозвіт та фільм про львівський район Збоїща, який зняли школярі.

Проект тривав з 19 до 21 червня у Народному домі на Збоїщах. У ньому взяли участь 12 школярів віком від 12 до 15 років з 4 шкіл. Упродовж трьох днів учасники та учасниці документували життя свого району за допомогою мобільних телефонів та аматорських цифрових фотоапаратів. Окрім того, вони прослухали лекцію про основи кіновиробництва та сторітеллінгу.

«До проекту також долучився хіп-хоп-продюсер Шон Кікіт, який створив трек спеціально для фільму. У своїй студії він записав пісню 13-річної учасниці проекту, Нати Долженко, яка написала реп про свій район, Збоїща», – розповідають ініціатори проекту.

zboisha video project zboisha video project (3) zboisha video project (2) zboisha video project (1)

Обидва відео у вільному доступі. Фільм про Збоїща, який школярі зробили спільними зусиллями, можна переглянути за посиланням: http://goo.gl/IcaG3. Відеозвіт: http://goo.gl/pjvmo.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.