дивись.info

Наступними вихідними у Львові закриють одну сторону проспекту Свободи

Наступними вихідними у Львові закриють одну сторону проспекту Свободи

12-13 липня у Львові відбудеться 10-те ювілейне міжнародне ралі «Галіція». У зв’язку із проведенням церемонії відкриття у суботу і нагородження у неділю, на декілька годин перекриватимуть одну сторону проспекту Свободи.

Урочиста церемонія відкриття міжнародного ралі «Галіція» відбудеться у суботу, 12 липня, о 19:30 на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на просп. Свободи. Наступного дня, 13 липня, о 17: 30 біля Оперного відбудеться нагородження переможців ралі. На цей час перекриватимуть одну сторону просп. Свободи.

«На вечір, 12 липня, на час церемонії відкриття буде перекрито одну сторону проспекту Свободи на декілька годин, поки там презентуватимуть автомобілі, які звідти ж стартуватимуть. А також ввечері 13 липня на час нагородження переможців змагань», – повідомляє Василь Косів, заступник міського голови Львова з гуманітарних питань.

«Щоб уникнути будь-якого транспортного колапсу, ми максимально пропрацювали маршрути ралі з ДАІ, і для мешканців міста ми додатково про це поінформуємо», – зазначає Сергій Жила, керівник проекту «Чемпіонат України з ралі».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.