дивись.info

У Львові відбудеться Фестиваль вуличних та екстремальних видів спорт. Відео

У Львові відбудеться Фестиваль вуличних та екстремальних видів спорт. Відео

Активний спорт на вулицях Львова. Спробувати себе в екстремальних видах спорту разом з професіоналами зможуть усі охочі. Цієї неділі, 7 липня, на площі перед Оперним театром відбудеться найвидовищніша спортивна подія року –  Фестиваль вуличних та екстремальних видів спорту «Yarych street fest».

Основою фестивалю є «Street Yarych Fest» відбудеться відбірковий чемпіонат з вуличного баскетболу 3х3, який входить до Української ліги стрітболу. Учасників поділять на 3 категорії: хлопці старше 18 років, хлопці молодші 18 років та дівчата. Призовий фонд турніру становить 12 тис. гривень. Переможці візьмуть участь у Чемпіонаті України у Києві в День Незалежності. Зареєструватися та взяти участь може будь-яка команда.

«Ми почали це реалізовувати у Львові три роки тому. Цього року вийшли на всеукраїнський рівень і навіть – на країни СНД. Матимемо багато гостей з Росії і Білорусії. Ми намагаємося донести молодим людям, що необов’язково витрачати велику суму грошей, щоб займатися у тренажерному залі чи у секціях. Достатньо просто вийти на вулицю, у свій двір, і зіграти у баскетбол або зайнятися паркуром чи стрітворкаутом. Ми прагнемо розвитку цього спорту, щоб молодь займалася, а не вбивала себе алкоголем і тютюном», – зазначає Іван Попович, організатор «Yarych street fest», студентський мер Львова.

Під час фестивалю також відбуватимуться грандіозні показові виступи та майстер-класи кращих спортсменів Західної України, Росії та Білорусії з parkour, street workout, breakdance. Кожен гість матиме змогу випробувати свої сили та покази вміння на брусах та перекладинах, роверах та BMX-ах, а також продемонструвати себе у силових та атлетичних конкурсах. Родзинкою фестивалю стануть виступи повітряних гімнастів.

Основне завдання, яке перед собою ставлять організатори – заохотити якомога більшу кількість молодих людей до здорового способу життя та цікавих і активних видів спорту.

«Ми завжди з радістю підтримуємо активну і талановиту молодь, яка наполегливо іде до своїх цілей. На сьогоднішній день вуличні, екстремальні види спорту здобувають більшу популярність серед молоді. Ми вважаємо, що таким чином молодь може позбутися шкідливих звичок, пагубного впливу вулиці і тим самим зберегти здоров’я нації. Проведенням цього фестивалю хочеться показати людям, що спорт – це не лише корисна справа, а й дуже захоплива. Це розвиває вольові якості, ти стаєш більш наполегливим і стійким і впевнено можеш досягти своєї мети. Ми плануємо і надалі підтримувати такі заходи», – зазначає Тетяна Руденко, представник генерального спонсора ТМ «Yarych».

А також протягом фестивалю проведуть кваліфікаційний відбірковий тур «Red Bull King of the rock». Це одна з найяскравіших подій світового стрітболу у 2013 році. Захід щорічний в Україні і вже традиційний у Львові. Учасники підкорили понад 20 країн світу. І тепер в неділю на проспекті Свободи відбудуться відбіркові тури, де кожен спробує вдачу, аби зіграти в фіналі на майданчику «Алькатрас».

Грандіозним шоу глядачів здивують фіналісти програми «Україна має талант» – фрістайлери «Герої майданчиків». Фестиваль завершиться традиційним вогняним шоу.

«Ми пропагандуємо баскетбол, враховуючи, що у 2015 році Львів прийматиме «Євробаскет». Ми намагаємося максимально популяризувати цей спорт серед молоді», – додає Іван Попович.

Початок фестивалю «Yarych street fest» відбудеться о 16.30 год.

Відео тут: http://www.youtube.com/watch?v=jVBePrz1NzM&feature=youtu.be

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.