дивись.info

На Сокальщині виховують молодих лицарів

На Сокальщині виховують молодих лицарів
Заступнику генпрокурора Давіду Сакварелідзе доручили підтримати державне обвинувачення стосовно «діамантових прокурорів» Корнійця, Шапакіна та Гібаленка

З 5 до 15 липня на кордоні з Польщею, поблизу спаленого села Городиловичі, що на Сокальщині, на березі річки Західний Буг вже втретє відбудеться вишкільний табір для молоді «Лицар чести». Організатором табору є львівський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК).

Вже цієї п’ятниці близько 60 найвідважніших хлопців та дівчат прибудуть на узбережжя Західного Бугу, де їх чекають туристичні та спортивні змагання (регбі, волейбол, кікбоксинг), водні ігри, теренова гра, змагання із туристичної техніки, смуги перешкод та вимарш довжиною понад 30 км. Ідеологічний вишкіл супроводжуватиметься знайомством із ветеранами УПА. Учасниками табору є молодь віком від 14 до 20 років, які відібрані на конкурсній основі.

«Лицар чести – це спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю, характер та навчитися перемагати. Молоді українці вже із юних років навчаться боротися за себе, за Україну, за її славу та її святі ідеї», – пояснює суть заходу комендант табору, заступник голови ЛОО МНК Андрій Бень.

Важливою особливістю «Лицаря чести» є сувора дисципліна, якої повинен дотримуватись кожен учасник табору. А алкоголь та тютюн тут суворо заборонені. Програма табору обіцяє бути насиченою, цікавою.

Більше інформації за телефонами: 093-66-83-252 (Назар), 063-263-88-28 (Андрій).

Про це повідомила прес-служба ЛМР

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.