дивись.info

У Львові відкрили виставку малярських творів Миколи Могилата

У Львові відкрили виставку малярських творів Миколи Могилата

З 4 до 26 липня в галереї «Ґердан» на вул. Руській, 4 експонується виставка малярських творів Миколи Могилата. На виставці представлені твори, що репрезентують основні напрямки творчості художника – галицькі краєвиди та натюрморти, створені впродовж останніх років.

«Сьогодні така творчість є рідкісним мистецьким явищем, особливо для Львова. Микола Могилат завдяки отриманій освіті блискуче володіє живописною майстерністю і у своїй творчості є продовжувачем традиції реалістичної школи українського малярства середини XIX – початку XX ст», – зазначає директор галереї «Ґердан» Юрко Бойко.

Довідка

Микола Могилат народився 1962 року у Зборові на Тернопільщині. У 1982 році закінчив Одеське державне художнє училище ім. М. Грекова. У 1984-1989 роках навчався на відділі оформлення та ілюстрації книги Українського поліграфічного інституту ім. І. Федорова.

Викладає академічне малярство у Львівському державному коледжі декоративного та ужиткового мистецтва ім. І. Труша. З 2007 року  викладає живопис у Національній академії мистецтв.

Контактна особа:директор галереї «Ґердан» Юрко Бойко, тел 066 22 78 846, 097 24 99 246.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.