дивись.info

До 19 липня відремонтують трасу Броди-Тернопіль

До 19 липня відремонтують трасу Броди-Тернопіль

Народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Сех спільно з керівництвом Служби автомобільних доріг у Львівській області проінспектувала стан покриття на автошляхах Броди-Тернопіль, Броди-Червоноград, Львів-Радехів-Луцьк. Ці ділянки – одні з найбільш проблемних на Львівщині, подекуди вони настільки зруйновані, що до населених пунктів не ходить громадський транспорт.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Львівській області, до 19 липня має бути завершено першочергові роботи на найпроблемніших ділянках траси Броди-Тернопіль з метою відновлення руху громадського транспорту. Зараз триває ремонт на чотирьох ділянках автотраси Львів-Луцьк, зокрема біля сіл Сапіжанка, Дернів, Честині Кам’янка-Бузького району та м. Кам’янки. Проведено частковий ремонт доріг в селах Стоянів та Сабанівка Радехівського району.

“Як відомо, жителі цих населених пунктів вдавалися до перекриття автотраси, вимагаючи ремонту доріг. До сіл вже навіть не їздили автобуси, люди були відірвані від світу. Сподіваюся, що протести селян не були даремними, і їхні вимоги буде виконано. Принаймні Служба автомобільних доріг зобов’язалася провести першочергові роботи в найкритичніших точках, аби ліквідувати бездоріжжя і відкрити їх для руху транспорту. Тепер обов’язок органів контролю, громади та депутатів різних рівнів проконтролювати, аби кошти, виділені на ремонт доріг, було використано ефективно”, – зазначила Ірина Сех.

Завдяки численним зверненням Ірини Сех до органів центральної влади, зокрема зверненню у Верховній Раді під час “години уряду”, цього року на ремонт згаданих автошляхів виділено додаткові кошти з державного бюджету. Зокрема, на ремонт двокілометрової ділянки траси Броди-Тернопіль виділено 4 мільйони гривень, чотирикілометрової ділянки від Радехова до с. Полового – 7 мільйонів гривень. На ремонт автодороги Львів-Радехів-Луцьк додатково передбачено 6,2 мільйона гривень.

Про це повідомила прес-служба ЛОО ВО “Свобода”

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.