дивись.info

Садовий розповів про ремонт гімназії у Львові

Садовий розповів про ремонт гімназії у Львові

У Львові створюють комфортні умови для навчання та виховання дітей. Відтак, у місті тривають ремонтні роботи у закладах освіти. У гімназії «Гроно» в Залізничному районі Львова зараз облаштовують систему опалення.

«Це школа, де є дуже сильний батьківський комітет. Якщо порахувати в коштах – з 2006 року містом було інвестовано 450 тис грн в ремонтні роботи в школі, приблизно таку саму суму інвестували батьки. Вони займають дуже активну позицію. Без батьків, мабуть, не можна було приводити школи до належного стану. В цьому році до 1 вересня містом буде інвестовано 200 тис грн в систему опалення. Міняється вся система труб, йде заміна всієї системи, щоб діти взимку мали тепло і комфорт. Думаю, це також вплине на економію газу. Коли якісна система, тоді газу менше споживається. Це дуже важливо. Бо ми підписали як місто Угоду мерів. Для нас дуже важлива енергоефективність. Модернізація систем теплопостачання – це один з наших пріоритетів», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

У НВК «Школа І ступеня-гімназія «Гроно» тривають роботи з ремонту системи опалення – тут замінюють магістралі та радіатори. На це у бюджеті міста передбачено 200 тис грн. Зараз роботи тривають у тому крилі гімназії, де навчаються старші класи. Зауважимо, у початковій школі ремонт системи опалення провели за спонсорські кошти (кошти зібрали батьки учнів).

Роботи у НВК «Школа І ступеня-гімназія «Гроно» виконує фірма «Альфа-Буд сервіс».

Загалом у Залізничному районі Львова зараз тривають ремонтні роботи на 5 об’єктах: заміна система опалення в гімназії «Гроно», ремонти туалетів – у школах №65, 75, фізико-математичному ліцеї, ремонт системи опалення в садочку №160. З 10 липня планується розпочати ремонт системи опалення в садочку №139, з 15 липня – ремонт санвузла в школі №15, зі серпня – ще 2 об’єкти.

Цього року у закладах освіти буде проведено ремонтів на понад 21 млн грн – це 60 об’єктів, а також 27 шкіл з санвузлами.

Довідка

У НВК «Школа І ст. – гімназія «Гроно» навчається 1126 учнів, функціонує 40 класів.

У 2005 році за кошти міського бюджету виконано роботи  із влаштування шатрового даху на суму 217,31 тис. грн. У 2008 році за рахунок загального фонду міського бюджету для школи придбано комп’ютерний клас конфігурацією 10+1. Частково поповнено бібліотечний фонд школи. У 2009 році  за кошти міського бюджету виконано роботи  із ремонту системи дощових стоків на суму 27,01 тис. грн. та за рахунок загального фонду міського бюджету для школи придбано хімічний клас з інтерактивною дошкою.

У 2010 році за кошти міського бюджету виконано роботи з реконструкції системи опалення  на суму 112,33 тис. грн. У 2011 році за кошти міського бюджету виконано роботи із ремонту системи опалення на суму 59,36 тис. грн. та виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт спортивного залу на суму 29,35 тис. грн. У 2012 році за кошти міського бюджету виконано роботи з капітального ремонту системи опалення на суму 34,4452 тис. грн. За період з 2005 до 2013 року в школу інвестовано загалом – 680 тис грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.