дивись.info

Львівський Кластер ІТБП та Турецькі авіалінії стали партнерами

Львівський Кластер ІТБП та Турецькі авіалінії стали партнерами

Львівський Кластер ІТБП та Турецькі Авіалінії підписали партнерську угоду про співпрацю. Відповідно до домовленостей, працівники компаній-членів Кластеру ІТБП зможуть отримувати знижку на службові та персональні авіаперевезення.

Співпраця партнерів відбувається у рамках Кластерної програми лояльності IT-BPO Club та Преміум-програми корпоративного клубу Turkish Airlines.

«Співпраця компаній Кластеру ІТБП та авіакомпаній є пріоритетною у розвитку нашого бізнесу, так як здебільшого компанії-члени Кластеру працюють із закордонними замовниками, та потребують частих візитів до них. Ми також піклуємося про особисті потреби працівників галузі, тому в нашій домовленості з Турецькими Авіалініями, ми приділили окрему увагу цьому питанню. З 1 вересня кожен працівник зможе також використовувати знижки для приватних поїздок без жодних обмежень», – зазначив Степан Веселовський, виконавчий директор Кластеру ІТБП.

Нагадаємо, для того, щоб скористатися знижкою потрібно бути власником картки «IT-BPO Club». Всі працівники компаній-членів Кластеру отримають таку картку з 1 вересня 2013 року.

Рівень знижок незабаром можна буде дізнатися на сайті Кластеру у спеціальному розділі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.