дивись.info

“Укрзалізниця” знущається із пасажирів, – Соскін

“Укрзалізниця” знущається із пасажирів, – Соскін

 «Укрзалізниця» продовжує створювати українцям додаткові незручності. Так, в Києві, наприклад, в напрямку на Львів не можливо взяти квитки на звичайні потяги, тільки на «Хюндай». Але при цьому перша броня на квитки знімається лише о 14 годині. Взагалі, для чого ця броня? Кому вона покращує життя?

Якщо ж говорити про те, що в Україні були запроваджені іменні залізничні квитки, на краще нічого не змінилось, тільки збільшились черги у касах, тобто знову були створені додаткові проблеми людям. Але при цьому не покращено якість перевезень, обслуговування, а квитків і далі немає.

Чому до цього часу не розрита оборудка з купівлею корейських «Хюндаїв», які впродовж зими виходили з ладу мало не щодня. Досі не понесли відповідальності за цю оборудку ні Азаров, ні Колесніков.

А нинішній міністр інфраструктури Козак нічого на краще змінити не зміг. Як ходили поїзди зі швидкістю 40 кілометрів на годину, так і ходять. А так звані швидкісні потяги їздять зі швидкістю 100 кілометрів на годину. Хоча, насправді, швидкісний потяг має їздити принаймні зі швидкістю 180-200 кілометрів на годину. А так – це звичайна швидкість для недорозвинутих країн. Взагалі, на «Укрзалізниці» повний безлад, у фінансовому плані вона банкрут.
Тому Козака і його патрона Азарова, а також керівників «Укрзалізниці» потрібно негайно усувати з посад, адже вони в повній мірі продемонстрували свою некомпетентність, нездатність виконувати покладені на них функціональні обов’язки. Отже, як довго можна терпіти це знущання «Укрзалізниці» над пасажирами?”

Про це повідомив Олег Соскін, професор, директор Інституту трансформації суспільства

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.